Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

arvato Polska obsłuży tanio.net

arvato Polska podpisał kontrakt na obsługę logistyczną grupy 4Kraft. W ramach umowy, arvato realizuje kompleksową logistykę obu kanałów sprzedaży spółki - e-commerce oraz B2B.
Reklama

4Kraft oferuje produkty w wielu kategoriach, takich jak, m.in. artykuły dziecięce, meble, sport i turystyka czy elektronarzędzia. Każdy z tych brandów posiada swój sklep internetowy, ponadto, są one skupione w ramach jednego portalu e-commerce - tanio.net.
W ramach współpracy, arvato obsługuje logistykę spółki 4Kraft zarówno w kanale sprzedaży internetowej, jak i retail (B2B). Obsługa arvato obejmuje realizację takich procesów, jak przyjęcie towarów, magazynowanie oraz obsługę zwrotów. W ramach organizacji wysyłki, arvato wykonuje kompletację, pakowanie i nadanie gotowych paczek.
- Co więcej, na życzenie klienta wykonujemy wszystkie akcje specjalne i usługi dodatkowe, takie jak tworzenie zestawów sprzedażowych, wysyłkę gotowych standów marketingowo - wystawienniczych czy realizację zleceń pod kątem wymogów danej sieci handlowej - mówi Przemysław Klich, dyrektor sprzedaży w obszarze Mmedia, e-commerce, programy lojalnościowe.
W zakresie obsługi zwrotów, arvato przeprowadza ocenę jakości produktów oraz weryfikację kompletności zwracanych produktów.
- Wprowadziliśmy na rynek nowe brandy, a co za tym idzie wiele nowych produktów, także o dużych gabarytach - mówi prezes zarządu spółki 4 Kraft Leszek Krysieniel. - Zdecydowaliśmy się na outsourcing logistyki, by dalej zachować tendencję wzrostową naszego biznesu. Wydzielenie niektórych procesów zewnętrznemu partnerowi pozwoliło nam skupić się na naszej podstawowej działalności, czyli promocji i sprzedaży. Wspólnie z firmą arvato uporządkowaliśmy procesy logistyki i doprowadziliśmy je na wyższy poziom efektywności, ominęła nas przez to konieczność potężnych inwestycji w magazyny i systemy IT - dodaje.
Współpraca opiera się na elastycznym systemie rozliczania zleceń. Pełna obsługa spółki 4Kraft przez arvato rozpoczęła się 1 marca bieżącego roku.
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum