Reklama
Partnerzy portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Žatecký zmienia opakowania i startuje z loterią. Do wygrania roczna pensja

„Wygraj roczną pensję z Žatecký i wrzuć na luz” – to loteria promocyjna. Na miłośników piwa z czeskim chmielem czekają 4 roczne pensje w wysokości 60 tys. zł i wiele innych nagród. Wystarczy kupić dowolne piwo Žatecký i pomiędzy 1 kwietnia a 31 lipca zarejestrować kod spod kapsla lub zawleczki na stronie internetowej loterii zatecky.pl albo za pośrednictwem aplikacji Messenger.
Reklama

Marka Žatecký wkracza w sezon piwny w zupełnie nowym stylu i nowych szatach, choć nadal z charakterystycznymi dla siebie czeskimi akcentami i poczuciem humoru. Dokładnie 1 kwietnia br. startuje rejestracja zgłoszeń do udziału w loterii konsumenckiej. Sympatycy Žatecký Svetlý Ležak, Žatecký Černý, Žatecký 0,0% i wariantu Žatecký Letký mogą powalczyć o atrakcyjne nagrody.

60 tys. do wygrania w loterii Žatecký

Do wygrania są 4 roczne pensje w wysokości 60 tys. zł (1 pensja losowana raz w miesiącu), 1 000 kart podarunkowych o wartości 200 zł do zrealizowania w Prezent Marzeń oraz 4 000 spersonalizowanych kufli z logo Žatecký. Termin rejestracji zgłoszeń upływa 31 lipca br.

 

Žatecký ma wszystkie butelki zwrotne 

Poza względami wizualnymi, marka Žatecký dba również o kwestie środowiskowe. Wszystkie jej warianty dostępne są w butelkach zwrotnych. – Butelki zwrotne są opakowaniem najbardziej przyjaznym środowisku, gdyż ich ślad węglowy jest 10-krotnie niższy niż szklanej butelki jednorazowej. Z tego względu staramy się, by krążyły na rynku jak najdłużej, zwłaszcza że - jak wykazują testy - butelka zwrotna może żyć aż 20 razy. Możemy pochwalić się również wykorzystaniem folii do wielopaków w 100 proc. pochodzącej z recyklingu – dodaje Aleksandra Borek, Senior Brand Manager marki Žatecký.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum