Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Awanse w strukturach firmy DTZ

DTZ awansował 6 pracowników w polskim oddziale firmy, w tym Tomasza Żaka na stanowisko dyrektora.
Reklama

Tomasz odpowiada za nadzór nad bieżącym zarządzaniem wszystkich nieruchomości z obu portfeli, w tym warszawskich Złotych Tarasów. Tomasz wspiera zespół pracujący w Złotych Tarasach, zapewniając doradztwo zarówno strategiczne, jak i w kwestii bieżącego zarządzania i wynajmu. Zanim w 2011 roku Tomasz dołączył do zespołu CBRE Global Investors, przez dwa lata pracował na stanowisku Dyrektora CH Kings Cross Praga w Warszawie. Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (tytuł magistra, 2005 r.) oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Magdalena Gójska awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w zespole wycen. Magdalena pracuje jako rzeczoznawca majątkowy dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Ma 9 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości. Magdalena odpowiada za przygotowanie wycen wszelkich typów nieruchomości komercyjnych, od biurowców i centrów handlowych po magazyny, a także gruntów inwestycyjnych i osiedli mieszkaniowych. Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ESCP Europe Business School w Berlinie. Obecnie studiuje Wycenę i Zarządzanie Nieruchomościami na Kingston University of London.

Daniel Oponowicz awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w zespole zarządzania portfelami nieruchomości korporacyjnych (CREM). W ostatnich kilku latach Daniel uczestniczył w kilkudziesięciu transakcjach sprzedaży, reprezentując m.in. takie firmy jak Orange Polska S.A., Bank Handlowy S.A. czy Shell Polska. Daniel ma tytuł magistra zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz licencję zarządcy nieruchomości.

Edyta Paszkowska awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w zespole powierzchni handlowych. Edyta ma ponad 8 lat doświadczenia na rynku powierzchni handlowych, które zdobyła w Polimeni i JG Management. Do DTZ dołączyła w 2011 roku. Zakres kompetencji Edyty obejmuje przede wszystkim doradztwo w zakresie opracowania koncepcji handlowych, komercjalizacji nowych obiektów handlowych, rekomercjalizacji, budżetowania projektów, koordynacji najmu, negocjacji oraz renegocjacji umów. Edyta jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu I Finansów Międzynarodowych w Warszawie na kierunku zarządzanie nieruchomościami.

Izabela Sekrecka awansowała na stanowisko starszego konsultanta w zespole powierzchni Handlowych. Izabela odpowiada za komercjalizację licznych obiektów handlowych. Zajmowała się rekomercjalizacją 4 centrów handlowych z portfolio Bainbridge, a także reprezentowała bank Citi Handlowy w negocjacjach z kilkoma największymi centrami w całej Polsce. Obecnie zajmuje się komercjalizacją projektu MODO w Warszawie. Izabela ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie (marketing i zarządzanie oraz gospodarka przestrzenna), a także Politechnikę Warszawską.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum