Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bakalland nawiązał współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool

Marka Bakalland oraz Akademia Kulinarna Whirlpool łączą siły. Od nowego roku produkty Bakalland, wykorzystywane są przez uczestników warsztatów kulinarnych organizowanych przez Akademię.
Reklama

- Decydując się na współpracę z Akademią Kulinarną Whirlpool, odpowiedzieliśmy na potrzeby naszych konsumentów. Z przeprowadzonych przez nas badań, wynika że wspólne gotowanie może być formą relaksu, spędzania wolnego czasu, rodzajem hobby lub okazją do integracji. Jednocześnie doskonale wiemy, że bakalie to dodatek, który urozmaica smak zarówno dań wytrawnych, jak i deserów. A różnorodność naszej oferty oraz bogaty program warsztatów prowadzonych przez Akademię, pozwoli uczestnikom wykorzystywać bakalie w różnego rodzaju daniach kuchni włoskiej, w której bakalie są nieodłącznym elementem i zdrowym dodatkiem dzięki zawartości składników odżywczych i witamin - mówi Agnieszka Cymbalak, Product Manager Bakalland.

Wraz z początkiem roku w ofercie Akademii Kulinarnej Whirlpool pojawili się nie tylko nowi partnerzy, ale także warsztaty: Dobrego Nastroju, Wszystko dla Kobiety czy Karnawałowe Aperitivo – to tylko niektóre z propozycji Akademii dla wszystkich, którzy lubią gotować.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum