Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bank Pocztowy promuje płatności bezgotówkowe voucherami na paliwo

Bank Pocztowy wystartował z nową Promocją „Bezcenne 20 tysięcy punktów” w ramach Programu lojalnościowego Mastercard® Bezcenne® Chwile. W promocji wezmą udział zarówno obecni, jak i nowi klienci, którzy zapiszą swoją kartę debetową lub kredytową do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile oraz spełnią proste warunki. Promocja potrwa do 15 września 2022 roku. Do wygrania są min. vouchery na paliwo na wakacje.
Reklama

W ramach Promocji „Bezcenne 20 tysięcy punktów” Bank Pocztowy premiuje klientów, którzy w czasie jej trwania zapiszą swoją kartę do Programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od rejestracji dokonają nią transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł. W Promocji biorą udział zarówno istniejące, jak i nowe karty debetowe dla Klientów detalicznych (z wyjątkiem karty Caritas), karty kredytowe oraz karty dla firm, pod warunkiem, że nie zostały wcześniej zarejestrowane w Programie.

W katalogu nagród do wyboru są m.in. nagrody rzeczowe, vouchery kwotowe (np. na paliwo, bilety do kina, do określonych sklepów), ale także zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia.

Promocja trwa niecałe 3 miesiące. 875 uczestników, którzy spełnią warunki jako pierwsi, otrzyma bonusowe powitalne 20 000 punktów. Jeden klient może otrzymać w ramach Promocji tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby nowych kart zarejestrowanych w Programie.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum