Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Banki kuszą klientów... bonami na zakupy w Biedronce

Dwa banki zaoferowały bony na zakupy w Biedronce, za założenie konta lub wydanie karty kredytowej. W Citibanku można w ten sposób zyskać nawet 300 zł.
Reklama

Jak informuje na swojej stronie Citibank, należy wypełnić formularz, a doradca banku oddzwoni aby pomóc złożyć wniosek o kartę kredytową. Kolejny krok to podpisanie umowy o kartę, a trzeci – pierwsze zakupy.

- Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Voucher elektroniczny o wartości 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków – czytamy na stonie internetowej Citibanku.

Oferta dla nowych klientów ważna jest do 5 lutego.

Z kolei BZ WBK zaoferował do 150 zł na zakupy w Biedronce za założenie Konta Jakie Chcę. Jednak na stronie internetowej banku zobaczymy informację, iż „promocja została wstrzymana”. Bank nie podaje więcej szczegółów. Można jednak znaleźć wciąż informację o zasadach oferty. 

Przypomnijmy, że do ubiegłorocznej promocji firmy Sodexo, która oferowała bony Sodexo z nadrukiem reklamowym Biedronki, miała zastrzeżenia Polska Izba Handlu. Jak pisała PIH - kupony te objęte były komunikacją zwiększającą nominalną ich wartość o 10 proc., ale tylko w sieci sklepów Biedronka. Polska Izba Handlu uważa, że takie działania mogą łamać przepisy ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

Przeczytaj także:

Sodexo: Nie faworyzujemy żadnego partnera biznesowego czy sieci sklepów

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum