Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Będą nowe lody od Ekipy

W grudniu ub. r. Elkipa Holding podpisała ze spółką Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral sp.j. umowę licencyjną dotyczącą produkcji nowych lodów. - Z uwagi na duże zainteresowanie produktami Koral powstałymi przy dotychczasowej współpracy, przewidujemy, iż zawarcie niniejszej umowy i wynikające z niej wynagrodzenie może mieć istotny wpływ na wyniki finansowe - podała spółka Ekipa Holding.
Reklama

Lody Koral Ekipa to produkt spożywczy, który był sprzedażowym hitem w 2021 roku. Za olbrzymim sukcesem marketingowym i sprzedażowym stali nie tylko influencerzy, ale i precyzyjnie zaplanowane działania i strategia. Czy nowa edycja produktu zyska podobną popularność?  

Zmiany w zarządzie Ekipa Holding

Zarząd spółki Ekipa Holding S.A. poinformował rownież, że 9 stycznia 2023 r. do spółki wpłynęła rezygnacja z pełnienia funkcji prezesa zarządu przez Krzysztofa Misiałkiewicza.


W związku z powyższym rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę w przedmiocie powołania Łukasza Wojtycy do pełnienia funkcji prezesa zarządu na okres pięcioletniej kadencji.

Kim jest Łukasz Wojtyca

Łukasz Wojtyca jest jednym z głównych współzałożycieli grupy influencerskiej EKIPA. Od początku zajmuje się biznesową i kreatywną stroną całego projektu. Wspólnie z Karolem Frizem Wiśniewskim mają jeden cel - dynamiczny rozwój EKIPY w branży rozrywkowe - podała spółka.

Czym zajmuje się Łukasz Wojtyca

- od 12.2020 - nadal: Ekipatonosi Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, prezes zarządu
- od 12.2020 - nadal: GG BAY Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, prezes zarządu
- od 12.2020 - nadal: Laniakea Pictures Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, członek zarządu
- od 07.2020 - nadal: Serwer Ekipy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, wspólnik i prezes zarządu
- od 01.2016 - nadal: Akpil Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, wspólnik i prezes zarządu

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum