Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Białe truskawki Florida Pearl w Biedronce. Ile kosztują?

Biedronka wprowadziła do sprzedaży odmianę białych truskawek Florida Pearl. Można je kupić w wybranych sklepach. Ile kosztują?
Reklama

W Wielkiej Brytanii produkt ten podbił rynek. Sprzedawała go sieć Marks&Spencer. Teraz jest już w Polsce. Sprzedaje go Biedronka. Wcześniej biała truskawka pojawiła się w sieci Makro, sklepach Carrefour i w Stokrotce - informuje serwis warszawawpigulce.pl.

Truskawki Florida Pearl w Biedronce

Zapytaliśmy Biedronkę o nową ofertę.

- W sieci Biedronka stale pracujemy nad rozwijaniem naszej oferty, by jak najwięcej klientów mogło znaleźć produkty odpowiednie dla siebie we wszystkich kategoriach. W marcu br. po raz pierwszy wprowadziliśmy do sprzedaży białe truskawki Florida Pearl, które można nabyć w wybranych sklepach Biedronka w cenie 9,99 zł za opakowanie 175 g. Konsystencja białych truskawek, które należą do kategorii premium, jest nieco bardziej miękka niż czerwonych, a ich smak charakteryzuje się niską kwasowością i subtelnym aromatem ananasa. W ofercie Biedronki tradycyjnie znajdują się również czerwone truskawki w cenie 14,99 za opakowanie 500 g. Mamy nadzieję, że szeroka oferta truskawek w Biedronce znajdzie uznanie wśród najbardziej wymagających klientów, otwartych na nowe smaki - mówi nam Konrad Reps, starszy kupiec w sekcji zakupu owoców sieci Biedronka.

Białe truskawki Florida Pearl, fot. mat. pras. Biedronka
Białe truskawki Florida Pearl, fot. mat. pras. Biedronka

Czym jest truskawka Florida Pearl

Truskawka Florida Pearl jest średniej wielkości, ma stożkowaty kształt, a także może mieć kształt serca. Jej skórka czasami przybiera lekko różowawy odcień, gdy jest w pełni dojrzała. Owoc cechuje się dobrą jędrnością i trwałością po zbiorach - zapewniają hodowcy. Średni okres przydatności tej odmiany do spożycia wynosi około sześciu dni.

Białe truskawki Florida Pearl, fot. mat. pras. Biedronka
Białe truskawki Florida Pearl, fot. mat. pras. Biedronka

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum