Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka będzie sprzedawać francki, gumiklyjzy i kreple

Na fali popularności produktów regionalnych sieć Biedronka w 160 sklepach na Śląsku zaoferuje w promocji lokalne artykuły spożywcze. Oferta przygotowana jest z okazji Dnia Górnika.
Reklama

- Francki, gumiklyjzy i kreple, czyli frankfurterki, kluski i pączki – to produkty ze specjalnej oferty przygotowanej przez sieć Biedronka z okazji zbliżającego się 4 grudnia Dnia Górnika. Artykuły spożywcze w fest atrakcyjnych cenach dostępne będą w ponad 160 sklepach Biedronka w 31 śląskich miastach już od 30 listopada br. – informuje sieć.

W ramach oferty „Biedronka świętuje Barbórkę” klienci mogą zakupić m.in. kiełbasę śląską Kraina Wędlin, czy kluski śląskie. Oferta promocyjna obowiązuje do 8 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.

Przypomnijmy, we wrześniu tego roku przez ponad tydzień w hipermarketach sieci Auchan dostepne były lokalne i regionalne produkty, w ramach akcji „Spróbuj lokalnych smaków”. Każdy hipermarket zaoferował produkty z 13 regionów Polski, od Dolnego Śląska, przez Śląsk, Wielkopolskę, Małopolskę, Pomorze, Kujawy, Mazowsze, Warmię i Mazury po Podlasie.

Innym przykładem jest sieć Lidl, która w sierpniu 2017 r. rozszyła asortyment artykułów nabiałowych. Teraz na sklepowych półkach znajduje się oferta produktów charakterystycznych dla wybranych rejonów kraju, m.in.: Mazowsza, Warmii i Mazur, Podlasia czy Wielkopolski. W asortymencie stałym, oznaczonym logo „Skarby polskich regionów”, znajdują się np. artykuły pochodzące od lokalnych dostawców czy też wpisane na listę produktów tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi lub wyróżnione certyfikatami takimi jak: „Chronione Oznaczenie Geograficzne” i „Jakość Tradycja”.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Lidl