Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka: dłużej otwarte sklepy i „Czerwcowe Rabato-godziny”

Ponad 2,7 tys. sklepów sieci Biedronka w rozpoczynającym się tygodniu będzie pracowało do godz. 23:30, aby klienci mogli przygotować się na nadchodzący długi weekend. Dodatkowo sieć przewidziała specjalne rabaty na popularne produkty, dostępne od godz. 20 do czasu zamknięcia placówek danego dnia.
Reklama

Biedronka przygotowuje się w specjalny sposób do każdego długiego weekendu, aby zapewnić klientom możliwość nabycia ich ulubionych towarów w możliwie niskich cenach, ale również zaoferować wydłużone godziny pracy sklepów i – to nowość – wyjątkowe okazje cenowe na szereg produktów. Tak będzie i tym razem przez cały tydzień z wyłączeniem Bożego Ciała, kiedy to wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte.

- Ponad 3300 placówek sieci będzie od poniedziałku do soboty otwierać się już o godz. 6:30, a niemal 3000 z nich będzie czynnych aż do 23:30 lub dłużej. Komfort klientów jest dla nas najważniejszy i staramy się zapewnić go w stopniu maksymalnym – mówi Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Jednocześnie w długoweekendowym tygodniu we wszystkich sklepach w Polsce w godzinach 20 – 23:30 klienci sieci będą mogli nabyć popularne produkty w znacznie niższych cenach dzięki akcji „Czerwcowe Rabato-godziny”:

  • w poniedziałek, 5 czerwca – olej rzepakowy 1 litr w cenie 6,49 zł (przy zakupie dwóch z kartą Moja Biedronka; cena regularna 8,99 zł);
  • we wtorek, 6 czerwca brykiet 2,5 kg w cenie 6,99 zł (z kartą MB w promocji 1+1; cena regularna 13,99 zł);
  • w środę, 7 czerwca piwo Somersby o smaku jabłkowym 0,4 l w cenie 3,49 zł (z kartą MB przy zakupie dwóch; cena regularna 5,49 zł);
  • w piątek, 9 czerwca piwo Żubr 0,5 l w cenie 2,49 zł (cena regularna 2,99 zł) oraz banany premium luz w cenie 3,99 zł za 1 kg (cena regularna 6,99 zł);
  • w sobotę, 10 czerwca piwo Lech premium puszka 0,5 l w cenie 2,15 zł (przy zakupie 6+6; cena regularna 4,29 zł).

Informacje o konkretnych godzinach pracy swojego ulubionego sklepu klienci znajdą m. in. w aplikacji Biedronka na swoich smartfonach a dane na temat oferty objętej akcją „Czerwcowe Rabato-godziny” w sklepach na stronie www.biedronka.pl.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Gazetki promocyjne - Biedronka