Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka i Action za Intermarche w Galerii Tomaszów

W grudniu w Galerii Tomaszów swoją działalność zainauguruje Biedronka, która została nowym operatorem spożywczym centrum. W tym samym czasie planowane jest także otwarcie pierwszego w Tomaszowie Mazowieckim dyskontu niespożywczego Action.
Reklama

Nowe sklepy dołączą do grona największych najemców galerii, zajmując łączną powierzchnię ok. 2,1 tys. m2. Pomimo trwającej od marca ciężkiej sytuacji rynku handlowego, NEPI Rockcastle – główny współwłaściciel Galerii Tomaszów – porozumiał się z nowymi najemcami, którzy poszerzą i uatrakcyjnią ofertę tomaszowskiego centrum. Biedronka i Action zajmą przestrzeń, w której do kwietnia 2020 r. funkcjonował supermarket Intermarché.

Nowa Biedronka w Galerii Tomaszów to ok. 1150 m2 przestrzeni wykończonej w najnowocześniejszym formacie sieci, w którym szczególny nacisk kładzie się na atrakcyjną oraz przystępną aranżację przestrzeni i oferowanych produktów. Będzie to pierwsza Biedronka w mieście w takim formacie.

 Action zaoferuje na powierzchni ok. 950 m2 szeroki wybór produktów w 14 kategoriach – od wyposażenia domu, biura i ogrodu, poprzez odzież, zabawki, akcesoria hobbystyczne, sportowe, dla majsterkowiczów, po kosmetyki i detergenty czy przekąski

.- Od kilku miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad tym, aby największy obiekt handlowy w mieście mógł poszczycić się rozpoznawalnym i lubianym operatorem spożywczym. Tym bardziej jesteśmy dumni z podpisania umowy ze sklepem Biedronka i mamy nadzieję, że stanie się ona w swojej kategorii sklepem pierwszego wyboru dla lokalnych mieszkańców – mówi Łukasz Lorencki, Asset Manager NEPI Rockcastle. – Action z kolei oferuje m.in. asortyment z zakresu majsterkowania czy wyposażenia domu, którego brakowało naszym klientom. Narzędzia, artykuły samochodowe i rowerowe, farby, do tego dekoracje i małe AGD - to tylko ułamek produktów oferowanych przez Action. Niech firmowe motto „niskie ceny, duży uśmiech” będzie wróżbą sukcesu udanej działalności – dodaje Łukasz Lorencki. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum