Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka i Glovo dostarczą za darmo prezenty dla babć i dziadków

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka sieć Biedronka przygotowała specjalne zestawy, w skład których wejdą m.in. słodycze, kosmetyki i kwiaty. Zestawy prezentowe zamówione przy użyciu aplikacji Glovo w dniach 21-22 stycznia zostaną dostarczone pod wskazany adres za darmo. Czas dostawy nie powinien przekroczyć godziny.
Reklama

Dostawy poprzez aplikację Glovo są realizowane w 28 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie, Bytomiu i Elblągu.

- W tym roku odwiedziny są utrudnione – musimy pamiętać o ich bezpieczeństwie. Pozostają życzenia przez telefon. Ale także niespodzianka w postaci prezentu dostarczonego na odległość. Specjalnie z myślą o tej okazji Biedronka przygotowała trzy zestawy prezentowe, które można zamówić z darmową dostawą w aplikacji Glovo. Każdy w cenie 39,99 zł – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

To kolejna inicjatywa Biedronki, która w pandemicznym czasie pomaga zamawiać prezenty na odległość w związku z ważnymi dla Polaków datami. Z podobnej oferty klienci korzystali z okazji Dnia Matki w maju ubr.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum