Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka ma blisko 3300 sklepów. Najnowszy rusza w Płocku

Sieć Biedronka w najbliższą sobotę, 30 lipca, otwiera 12. już sklep w Płocku. Tym razem na lokalizację placówki wybrano Galerię Atrium Mosty. Z tej okazji Biedronka przygotowała promocje dla klientów, w tym lody Marletto 1+1 gratis oraz darmowe książki kucharskie “Czas na...” przy zakupach za min. 49 zł
Reklama

Sieć Biedronka dociera do każdego zakątka Polski, mając już blisko 3300 sklepów w ponad 1100 miejscowościach. Dwanaście z nich znajduje się w Płocku, a najnowszy z nich otwarty zostanie w Galerii Atrium Mosty, znajdującej się na ul. Tysiąclecia 2A. 

 12. sklep Biedronka w Płocku

- Zależało nam, aby 12. sklep sieci Biedronka w Płocku miał dogodną lokalizację, dlatego Galeria Atrium Mosty była naturalnym wyborem. Codziennie odwiedza ją również wielu naszych klientów, co więcej, jest położona w bliskim sąsiedztwie osiedla, dlatego placówka będzie jednym z większych sklepów w okolicy. Również z myślą o pobliskich mieszkańcach przygotowaliśmy także specjalną ofertę, bogatą w polskie, lokalne produkty - mówi Przemysław Barszcz, menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci sklepów Biedronka.

Placówka sieci Biedronka zlokalizowana jest na parterze, by dostęp do niej był łatwy i wygodny dla każdego odwiedzającego klienta. Sala sprzedaży liczy ponad 1000 m2. Na klientów będzie czekało 6 kas samoobsługowych oraz 4 tradycyjne, a zmotoryzowani odwiedzający będą mogli pozostawić swoje auto na parkingu Galerii.

Promocje z okazji otwarcia

Już w pierwszym tygodniu na klientów będą czekać  promocje. Każde zakupy z kartą Moja Biedronka za min. 49 zł upoważniają do odbioru jednej z kulinarnych książek wydanych, przez sieć Biedronka w zamian za 1 grosz. Klienci nowego sklepu w Płocku mogą wybierać spośród pozycji „Czas na Włochy”, „Czas na Grecję”, „Czas na Portugalię”, „Czas na Azję” oraz „Kuchnia śródziemnopolska”. Klienci będą mogli skorzystać także z 30% zniżki na wybrane artykuły przemysłowe, tekstylia czy zabawki - przy zakupie min. 2 produktów. Nie zabraknie także atrakcyjnych cen, m.in. na papier toaletowy rumiankowy Queen, krem do smarowania Nutella, ser Gouda, czy napój gazowany Coca-Cola 1l. Z kolei dla fanów słodkości, Biedronka przygotowała promocję z Kartą Moja Biedronka na wybrane lody Marletto – 1 + 1 gratis.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum