Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka ma już następców Gangu Słodziaków

27 sierpnia Biedronka rusza z nową odsłoną akcji lojalnościowej, w której za zakupy będzie można otrzymać maskotki. Jak podaje detalista na swoim profilu na Facebooku, Słodziaki przechodzą do historii.
Reklama

Jak można dowiedzieć się z Twittera, nowe pluszaki to Gang Fajniaków, a akcja ma proekologiczny wymiar, na czele z hasłem „Bycie eko jest fajne!”. Oprócz maskotek do sieci trafi także książka o ekologii i klimacie.

Gang Fajniaków tworzą: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia,  Drzewo Dobromir, Smog Stefek, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio oraz Ważka Wiola.

Fot. za Twitter.com
Fot. za Twitter.com

Pluszaki i książki trafią do sklepów 27 sierpnia, a akcja będzie trwała do 2 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Sieć zapowiada akcję w kampanii teaserowej.

fot. dlahandlu.pl
fot. dlahandlu.pl

- Bohaterów jest dziesięcioro. Dziewięcioro to postaci jednoznacznie pozytywne, a jedna… no cóż, powiedzmy, że ma nieco trudniejszy charakter. Na pewno jednak wszystkie Fajniaki pomogą najmłodszym w dbaniu o piękno kraju i planety, a ich rodzicom – we wspieraniu polskiej gospodarki - opisuje sieć.

Gang Fajniaków to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i ten, który niekoniecznie służy przyrodzie: Smog Stefek.

Przypomnijmy: W 2019 roku Biedronka wydała ponad 7 mln Słodziaków

 Fajniaka można dostać w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł. Oznacza to wydatek 3000 zł na zakupy by otrzymać jedną maskotkę.
Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:
• z kartą Moja Biedronka
• co najmniej jednego warzywa lub owocu
• produktów z oferty specjalnej
• produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki gospodarki 

Fajniakowe naklejki zbierać można od 27 sierpnia do 18 listopada br. Maskotki będzie można odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Kolekcjonerzy Fajniaków jeśli uzbierają 15 naklejek, otrzymają za darmo książkę o przygodach Gangu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum