Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka ma zwycięzcę w konkursie Piórko. 100 tys. zł nagrody

Sonia Miniewicz została zwyciężczynią ósmej edycji konkursu „Piórko 2022. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Autorka otrzymała od sieci Biedronka czek o wartości 100 tys. zł podczas Targów Książki w Warszawie. Jednocześnie 27 maja rozpoczął się drugi etap Piórka, przeznaczony dla ilustratorów. Prace na konkurs można przesyłać do 12 lipca.
Reklama

Serca jurorów skradła historia wyjątkowej żaby, która wiedziała czego chce, ale również czego nie chce. To opowieść o tym, że nasze marzenia się różnią. Każdy ma prawo podążać swoją drogą i wcale nie musi to być ścieżka wyznaczona przez innych.

Biedronka nagrodziła autorkę zwycięskiej książki

Sieć Biedronka uhonorowała autorkę nagrodą w kwocie 100 tys. zł. Wręczenie czeku miało miejsce 27 maja br. podczas Targów Książki w Warszawie. Zwycięska książka trafi do sprzedaży już jesienią br. W drodze po zwycięstwo pokonała ponad 2500 nadesłanych prac.

Kapituła konkursu ​zdecydowała również o przyznaniu wyróżnień dla autorów historii, obok których nie można było przejść obojętnie. To sposób na wyrażenie uznania dla autorów nadesłanych prac, które zyskały przychylność jury, do końca walcząc o zwycięstwo. Wyróżnienia otrzymali:
Joanna Fąfara za opowiadanie „Kapitan Ogryzek”
Roksana Bójko za opowiadanie „Chatka leciutka jak ptasie piórka”
Joanna Włodek za opowiadanie „Skradziona nagroda”  
Patryk Rzepecki za opowiadanie „Nina i Szarodziej”
Maksym Kilańczyk za opowiadanie „Malu z wyspy za SITOWIEM”.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum