Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka na Finał WOŚP przygotowała 60-procentowe upusty w sklepach

Biedronka w związku z 31. Finałem WOŚP, którego sieć jest głównym sponsorem, zaprasza do siebie na zakupy, oferując duże rabaty. Od 26.01 przy zakupie dwóch produktów z logo WOŚP, drugi produkt w niższej cenie, klienci nabędą 60 proc. taniej.
Reklama

Produkty można mieszać dowolnie. Promocją są objęte zarówno czapki z najnowszej kolekcji Biedronki z emblematem sieci i czerwonym serduszkiem, jak i pozostałe produkty z charakterystyczną grafiką orkiestrową: koszulki, skarpetki, termosy i zabawki. Oferta obowiązuje do najbliższej finałowej niedzieli handlowej 29.01 włącznie. 

 

- Kolejny raz znajdziecie Państwo na półkach sklepowych Biedronki nasze piękne gadżety zaprojektowane specjalnie dla Biedronki. Podczas Finału chcemy wygrać z sepsą, ale także pragniemy wszystkim Państwu przekazać bardzo ważną wiadomość – „żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Niech ten Finał będzie kolorowy i niech przypomina nam wszystkim o dbaniu o miejsca, w których żyjemy, mieszkamy i gdzie tworzymy tak piękne akcje jak nasz coroczny Finał. Wszystkim Państwu bardzo dziękujemy za wspieranie naszych działań, komentuje Jerzy Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Cel 31. Finału, czyli zbiórkę pieniędzy na walkę z sepsą, można wspierać w sklepach Biedronka w trakcie codziennych zakupów podczas transakcji w kasach samoobsługowych oraz liniowych. Datki można też wrzucać do zaprojektowanych specjalnie dla Biedronki puszek WOŚP, znajdujących się przy kasach.

Akcje Biedronki na rzecz WOŚP

Warto również pamiętać, że do 12 lutego trwają aukcje Biedronki na rzecz WOŚP. Na licytację trafiła profesjonalna sesja zdjęciowa dla psa lub kota zakończona publikacją zdjęcia na okładce kwartalnika "Pupilowe Sprawy" (licytuj tutaj) oraz zakupy z ekspertem Biedronki i voucherem o wartości 300 zł (licytuj tutaj).

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 stycznia, która jednocześnie jest niedzielą handlową. Wszystkie sklepy sieci Biedronka będą w tym dniu czynne co najmniej do godziny 20.00.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum