Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka otwiera 11 sklepów. Zobacz gdzie powstają nowe dyskonty

W czasie, gdy niektórzy planują już świąteczny odpoczynek, sieć Biedronka nie zwalnia tempa i otwiera aż 11 nowych sklepów w całej Polsce. Większość z nich zlokalizowana jest w małych miejscowościach, umożliwiając mieszkańcom zrobienie świątecznych zakupów w jak najlepszych cenach. Otwarcia nowych oraz wyremontowanych sklepów zaplanowano na 30 listopada oraz 1 i 2 grudnia. Jak zawsze, będą im towarzyszyły specjalne promocje.
Reklama

Niemal 8 000 m2 powierzchni sali sprzedaży, prawie 300 nowych pracowników i blisko 70 kas tradycyjnych oraz samoobsługowych – tak prezentuje się w skrócie bilans liczbowy dotyczący placówek, które sieć Biedronka otworzy już w tym tygodniu. Wszystkie z nich zaprojektowano w najnowszym formacie 3.0, zakładającym między innymi zastosowanie ekologicznych rozwiązań, takich jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

Gdzie będą nowe sklepy sieci Biedronka? 

Nowe placówki powstały w miejscowościach Tarnów, Tuchów (woj. małopolskie), Jednorożec (woj. mazowieckie), Ogrodniczki (woj. podlaskie), Bielawa (woj. dolnośląskie), Wrocław, Kowalów (woj. dolnośląskie), Myślenice (woj. małopolskie) i Parowa (woj. dolnośląskie) oraz w Krakowie i Katowicach. Po krótkim remoncie do dyspozycji klientów ponownie będą także zmodernizowane sklepy Biedronka w Brusach (woj. pomorskie), Międzyzdrojach i Lublinie.

Biedronkowy zawrót głowy! W tym tygodniu sieć otwiera 11 nowych sklepów
Biedronkowy zawrót głowy! W tym tygodniu sieć otwiera 11 nowych sklepów

Promocje z okazji otwarcia Biedronki 

Otwarcia nowych sklepów związane są też z promocjami na różnego rodzaju produkty. W nowo otwartych sklepach będzie można kupić m.in. różne rodzaje cukru w cenie 3,99 zł (33% taniej, przy zakupie 5 opakowań) lub banany za 3,99 zł/kg. Klienci będą mogli skorzystać też z promocji na artykuły przemysłowe, tekstylia i zabawki idealne pod choinkę – nabywając 2 szt. otrzymają 30% zniżki na drugi produkt. Przy zakupach za min. 49 zł z kartą Moja Biedronka w dniach 30.11 – 3.12, za 1 grosz można odebrać też dowolną książkę kucharską z serii „Czas na...”. Promocje różnią się w zależności od placówki.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum