Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka otwiera w tym tygodniu sześć nowych sklepów, jeden w formacie ultra mini

Sieć sklepów Biedronka wchodzi w jesienny sezon z sześcoma zupełnie nowymi oraz trzema zmodernizowanymi placówkami. W połowie września otworzą się sklepy w Krajniku Dolnym, Turku, Lipnicy, Wrocławiu, Odrzywole, Wałczu, Łodzi, Firleju i Rzeczniowie.
Reklama

Klienci od 13 września mogą zrobić zakupy w Krajniku Dolnym (woj. zachodniopomorskie), a od 15 września także w Lipnicy (woj. pomorskie), Wrocławiu (woj. dolnośląskie), Odrzywole (woj. mazowieckie), Firleju (woj. lubelskie) i Rzeczniowie (wo​​​​​​​​​​​​​​​j. mazowieckie). Sklep we Wrocławiu będzie pierwszym w tym mieście sklepem sieci w formacie ultra mini, w którym pobliscy mieszkańcy zrobią szybkie i wygodne zakupy.

Ekologiczne rozwiązania w sklepach Biedronka 

Nowe placówki zostały zaprojektowane w najnowszym formacie 3.0, wykorzystującym ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze, w których zastosowano przyjazny dla środowiska naturalny gaz CO2. Dodatkowo w nowej placówce w Odrzywole zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne.
Placówki w Lipnicy, Odrzywole, Firleju i Rzeczniowie zostały również wyposażone w tradycyjne lady, w których znajdą świeże wędliny, mięsa i sery.

Biedronka nie tylko otwiera nowe placówki, ale także stale modernizuje te już istniejące – po krótkiej przerwie, klienci sieci Biedronka będą również mogli wrócić do robienia zakupów w bardziej komfortowych warunkach w sklepach w Turku (woj. wielkopolskie), Wałczu (woj. zachodniopomorskie) i Łodzi (woj. łódzkie).

Lista nowych sklepów sieci Biedronka

Krajnik Dolny, ul. Krajnik Dolny 8 – otwarcie 13.09
Lipnica, ul Słomińskiego 46 – otwarcie 15.09
Wrocław, ul. Dmowskiego 7 – otwarcie 15.09
Odrzywół, ul. Warszawska 40 – otwarcie 15.09
Firlej, ul. Cmentarna 39 – otwarcie 15.09
Rzeczniów, ul. Rzeczniów 140B – otwarcie 15.09
Lista sklepów sieci Biedronka otwartych po modernizacji:
Turek, ul. Nowa 22 – otwarcie 13.09
Wałcz, ul. Chopina 4 – otwarcie 15.09
Łódź, ul. Kowalska 2 – otwarcie 15.09

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum