Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka poszukuje talentów menedżerskich

11 miejsc, 2 lata programu stażowego w największej firmie branży retail w Polsce, 9 obszarów organizacji i szybka ścieżka do kariery – tak prezentuje się program menedżerski Management Trainee w Biedronce. To szczególny wehikuł do sukcesu dla studentów lub absolwentów uczelni wyróżniających się niecodzienną wiedzą i wysoką motywacją.
Reklama

Rekrutacja do programu Management Trainee trwa od lutego. Przez kolejne 4 miesiące kandydaci będą mogli aplikować na stanowiska w takich obszarach jak: logistyka, łańcuch dostaw, finanse, HR, zakupy, kontroling, marketing, e-commerce czy dział doskonalenia pracy sklepów.

Oferta przeznaczona jest dla studentów i absolwentów z dobrą znajomością języka angielskiego. Udział w programach międzynarodowej wymiany studenckiej, takich jak Erasmus, lub zaangażowanie w organizacjach studenckich to dodatkowe atuty kandydata.

 

Absolwenci programu MT statystycznie szybciej zostają awansowani na wyższe stanowiska kierownicze. Średnio po 4 latach zostają menedżerami, a po 7 starszymi menedżerami. Co piąty dyrektor zatrudniony w Biedronce jest absolwentem programu MT, podobnie jak 15 proc. starszych menedżerów. Obecnie aż 105 absolwentów programu Management Trainee pracuje w strukturach firmy, z czego 52 osoby zajmują stanowiska starszego menedżera lub dyrektora. Obszary, w których najczęściej pracują absolwenci programu to: finanse, logistyka, marketing, zakupy, kontrola jakości oraz HR.

Uczestnicy programu Management Trainee zostaną zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę, otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe ubezpieczenie medyczne oraz pakiet ponad 20 benefitów pozapłacowych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum