Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka przed długim weekendem: 1800 sklepów czynnych do godz. 23 lub dłużej

Ponad 3100 sklepów sieci Biedronka będzie otwartych przed długim listopadowym weekendem co najmniej do godziny 22, z czego ponad 1800 aż do 23 lub dłużej. Tylko w czwartek i sobotę, tj. 10 i 12 listopada, klienci Biedronki zdobędą podwójną liczbę naklejek w ramach akcji Gang Bystrzaków za zrealizowane zakupy.
Reklama

Przed tegorocznym długim weekendem listopadowym związanym z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, przypadającym na 11 listopada br., warto wcześniej zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty.

Biedronka utrzymuje wygodne dla klientów godziny otwarcia 

Kiedy część sieci handlowych działających w Polsce informuje o planach skrócenia godzin pracy swoich sklepów, Biedronka utrzymuje wygodne dla klientów godziny otwarcia ponad 3300 placówek na terenie całego kraju. W czwartek, 10 listopada ponad 1800 sklepów sieci Biedronka będzie otwartych do godziny 23 lub dłużej, a pozostałe w większości do godz. 22.
Dodatkowo na długi weekend Biedronka przygotowała specjalną ofertę, umożliwiającą szybsze zdobycie nagród z ulubionej akcji Gang Bystrzaków. Tylko w czwartek 10.11 oraz w sobotę 12.11 klienci zdobędą podwójną liczbę naklejek. W ten sposób jeszcze szybciej można uzbierać naklejki potrzebne do odbioru maskotki oraz dwóch części książek z ich przygodami.


Powoli zbliżamy się do finału naszej tegorocznej akcji lojalnościowej, czyli Gangu Bystrzaków. W tym tygodniu stworzyliśmy dla naszych klientów świetną okazję do zdobycia maskotek i książek - podwajamy ilość naklejek, które są wydawane po dokonaniu zakupów, dzięki czemu odebranie pluszowych bohaterów będzie łatwiejsze - mówi Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. marketingu w sieci Biedronka.

Naklejki można zbierać do 19 listopada br., natomiast odbiór maskotek i książek możliwy jest do 3 grudnia br.

Rogale marcińskie w Biedronce

11 listopada rokrocznie obchodzony jest również dzień św. Marcina, tradycyjnie spożywa się wtedy rogale świętomarcińskie, czyli rogale w kształcie końskiej podkowy z nadzieniem z białego maku. Wywodzący się z Wielkopolski przysmak dostępny jest we wszystkich sklepach sieci Biedronka w specjalnej ofercie obowiązującej do środy, 9 listopada. Przy zakupie 2 sztuk cena za jednego, ręcznie zawijanego rogala świętomarcińskiego wynosi 4,99 zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum