Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka, Rossmann, Pepco najemcami nowego N-Parku

Firma Napollo rozpoczęła kolejną inwestycję nowego parku handlowego przy wschodniej obwodnicy Wrocławia. Najemcami nowego N-Parku w podwrocławskiej miejscowości Łany będą m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert.
Reklama

Będzie to kolejny po N-Parkach przy Maślickiej, Gagarina oraz Ślężnej handlowy obiekt typu convenience w portfelu inwestora. Obiekty o takim charakterze przeżywają na terenie całej Polski swój ogromny rozkwit oraz w 100 % spełniają oczekiwania zarówno inwestorów, jak i klientów.

- Usytuowana na wjeździe do Wrocławia  Gmina Czernica  stanowi ogromny potencjał.  Już teraz mieszka  tu ponad 15 tys. mieszkańców, przy czym należy pamiętać, że  70-% wzrost tej liczby nastąpił w przeciągu kilku ostatnich lat – mówi Dorota Beltrani – Dyrektor Działu Zarządzania i Komercjalizacji w Grupie Napollo.

Projekt uzupełni mapę obiektów komercyjnych zlokalizowanych na obrzeżach metropolii. Potencjał Wrocławia, skłonił również Zarząd spółki do kolejnej inwestycji u zbiegu ulic Karwińskiej i Opolskiej. Kolejny wrocławski N-Park planowany jest na 2022, zatem dwa otwarcia  we Wrocławiu w jednym roku.

Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku to ponad 5 tys. m² GLA. Oferta jest kompleksowa i zakłada kluczowe kategorie reprezentowane przez sklep spożywczy, salony odzieżowe i obuwnicze, elektromarket, aptekę, drogerię oraz DIY. W obiekcie znajdą się najemcy tacy jak:  Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert i Cosmedica.

Wynajęto już około 90% powierzchni parku, co już w obecnej sytuacji świadczy o sukcesie formatu jakim są N-parki. Ponadto na terenie parku handlowo-usługowego powstanie restauracja typu drive thru, stacja benzynowa, a także myjnia. Zaplanowany jest również parking naziemny przed obiektem na ok. 180 miejsc postojowych. Otwarcie zaplanowano na drugi kwartał 2022 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum