Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka rusza ze sprzedażą produktów szkolnych

Sieć Biedronka oferuje szeroki wybór różnego rodzaju produktów szkolnych. Pełna niskich cen oferta „Szkoła czas start” obowiązuje aż do 1 września.
Reklama

Oferta „Szkoła czas start” obejmuje wszystko, co musi pojawić się w uczniowskiej wyprawce: od zeszytów i piórników po, kredki, flamastry i cyrkle na plecakach kończąc. Znajdują się w niej produkty najbardziej znanych polskich firm – w tym także te z logotypem Kayet, marki własnej sieci Biedronka.

Zeszyty w dobrych cenach

Ceny zeszytów (wzór w kratkę lub linię) zaczynają się już od 49 groszy za sztukę (A5/16). Ceny 60-kartkowych zeszytów A5 zaczynają się już od 1,29 zł/szt. Uczniowie, którzy wolą kartki o większej powierzchni mogą zaopatrzyć się w wygodne 60-kartkowe zeszyty w formacie A4 w cenie 2,99zł/szt.

Zeszyty w Biedronce, fot. mat. pras.
Zeszyty w Biedronce, fot. mat. pras.

W swojej szkolnej ofercie sieć Biedronka przygotowała również serię ekologicznych ​zeszytów marki Benjamin, m.in. zeszyty w kratkę z okładką kraft i kartkami z wysokiej jakości ekologicznego papieru w cenie 6,99 zł/szt. (A4/60) oraz teczki A4 z gumką, wykonaną z ekologicznego kartonu kraft w cenie 3,99/szt.

Plecak, piórnik i przybory matematyczne

W ofercie „Szkoła czas start” praktyczne plecaki firmy LOOZZ są dostępne  w cenie 89,90 zł/szt. Piórnik-tuba firmy Loozz jest dostępny w sklepach sieci Biedronka już od 12,99 zł/szt. W różnorodnej ofercie znajdują się również piórniki jednokomorowe z klapką i wyposażeniem w cenie 19,99 zł/zest.

artykuły szkolne w Biedronce, fot. mat. pras.
artykuły szkolne w Biedronce, fot. mat. pras.

Zestaw elastycznych linijek marki Kayet czeka na uczniów w cenie 5,49 zł (w jego skład wchodzą: linijka o długości 30 cm, dwie ekierki oraz kątomierz, elementy są wykonane odpornego na złamania materiału). Sieć proponuje również zestaw zawierający cyrkiel z 10 wkładami, ołówek, opakowanie rysików, temperówkę i gumkę dostępny za 14,99 zł.

Voucher za zakupy

Szkolne zakupy będą jeszcze korzystniejsze dzięki kolejnej akcji promocyjnej sieci Biedronka. Przy zakupach do 6 sierpnia na jednym paragonie (z kartą Moja Biedronka) za kwotę minimum 99 zł, klient otrzyma jednorazowy voucher o wartości 15 zł do wykorzystania na kolejne zakupy. Voucher można wykorzystać w ciągu dwóch dni handlowych podczas jednorazowej transakcji za min. 99 zł.  

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum