Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka wprowadza nowości w tygodniku Kropka TV

Czy z emocjami warto się zaprzyjaźnić? Czy mamy modę na ekologię i czy Leonardo Di Caprio jest jej największym promotorem w środowisku aktorskim? Na te i wiele innych pytań odpowiada najnowsze wydanie „Kropki TV”, które wierni czytelnicy znajdą od piątku we wszystkich sklepach Biedronka. Tygodnik od 17 lat nierozłącznie związany z największą siecią handlową w Polsce ukazuje się teraz w piątki. Zawartość magazynu została poszerzona przy niezmienionej cenie 2,99 zł.
Reklama

Najistotniejsza zmiana dotyczy pierwszego dnia sprzedaży. Tygodnik dostępny wcześniej od poniedziałku, od 7 kwietnia br. ukazuje się obecnie w każdy piątek, co pozwoli klientom Biedronki na kupno ulubionego magazynu przy okazji weekendowych zakupów.

 

Dodatkowo „Kropka TV” zwiększa objętość z 84 do 100 stron oraz liczbę stacji telewizyjnych do 107, uwzględniając również TV lokalne. Tygodnik zyskuje formułę „3 in 1”, czyli trzech magazynów w objętości i cenie jednego. Podzielony został na trzy odrębne sekcje: Telewizja, Porady oraz Rozrywka. Co więcej, nowe treści zostały dostosowane do oczekiwań czytelników, którzy w ankiecie zorganizowanej pod koniec ubiegłego roku wskazali, jakich nowości oczekiwaliby w swoim ulubionym tygodniku. Z tego powodu między innymi w sekcji „Rozrywka” została zwiększona liczba krzyżówek, sudoku oraz łamigłówek. Pojawiła się też rubryka: „Obiady za 50 złotych na weekend”, w których czytelnicy znajdą przepisy skomponowane z konkretnych produktów dostępnych w Biedronce.

 

Zmieniło się logo i szata graficzna, która została dostosowana do najnowszych trendów rynkowych. Twarzą okładki najnowszego wydania „Kropki TV” jest Ewa Drzyzga, dziennikarka, która w wywiadzie tygodnia opowiada o kulisach pracy w telewizji. 


 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum