Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka wydaje kolejną książkę ze Słodziakami

Z okazji Światowego Dnia Środowiska obchodzonego 5 czerwca książka o Słodziakach w wersji eko trafia do sklepów sieci Biedronka.
Reklama

„Eko Słodziaki” – to nowa propozycja od Biedronki. Słodziaki postanowiły przypomnieć najmłodszym i ich rodzicom jak dbać o środowisko, w którym żyjemy.

Książka Eko Słodziaki, trafia na półki wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce. Z tej okazji 5 czerwca, w ustanowionym przez ONZ Światowym Dniu Środowiska, w ramach promocji można nabyć ją za 1 zł przy zakupach minimum 149 zł, jej regularna cena to 9,99 zł. Dodatkowo 1 zł z każdej sprzedanej książki 5 czerwca zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Czysta Polska, organizatora akcji Czyste Tatry. Eko Słodziaki to 5 z kolei książka opisująca przygody sympatycznej gromadki zwierzaków. Poprzednie edycje trafiły do prawie 715 tysięcy domów w Polsce.
 
Działania Słodziaków są spójne z ekologicznymi aktywnościami Biedronki na co dzień. Od wielu lat we wszystkich placówkach w całej Polsce sieć prowadzi selektywną zbiórkę odpadów. Biedronka monitoruje także łańcuchy dostaw swoich produktów pod kątem wpływu upraw na stan lasów. Ponadto w produktach spożywczych marki własnej dostępnych w sklepach Biedronka wykorzystywany jest wyłączenie olej palmowy posiadający certyfikat RSPO, a w czerwcu 2019 r. sieć dołączyła do Polskiej Koalicji Zrównoważonego Oleju Palmowego.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum