Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka wypłaca nagrody za staż pracy. Jakie prezenty otrzymali pracownicy?

Biedronka wypłaca swoim pracownikom premii za staż pracy. Jubilaci otrzymają nagrodę finansową, dyplom oraz podarunek okolicznościowy – zegarek.
Reklama

- Kończy się czas tegorocznego świętowania jubileuszu 10- i 20-lecia pracy trzech tysięcy naszych koleżanek i kolegów. W sieci Biedronka doceniamy pracowników, którzy zdecydowali się zostać z nami na dłużej. Każdy Jubilat otrzymał dyplom gratulacyjny, pamiątkowy zegarek oraz dodatkową nagrodę pieniężną - czytamy we wpisie sieci na firmowej stronie Linkedin.

Świąteczne bonusy

Przypomnijmy, niedawno sieć podała, że specjalne rabaty w wysokości do 1000 złotych dla ​pracowników sklepów, centrów dystrybucyjnych i biur Biedronki oraz wybranych współpracowników trafią do nich przed Bożym Narodzeniem. Vouchery ze wspomnianą kwotą będzie można zrealizować w sklepach sieci do końca stycznia 2022 r. Oprócz wspomnianych rabatów w postaci voucherów przysługujących pracownikom na stanowiskach niemenedżerskich i wybranych współpracownikom, z okazji świąt wszyscy pracownicy sieci Biedronka otrzymają również dodatkowe zasilenie finansowe w postaci specjalnych e-kodów, również do wykorzystania podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka. To nowe rozwiązanie, w miejsce pracowniczych kart przedpłaconych. Kwota świątecznych rabatów w postaci voucherów wyniesie 67 mln zł, a zasileń e-kodami 37 mln zł. Łączne wsparcie pieniężne dla pracowników od sieci Biedronka przekroczy tym samym 100 mln zł. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum