Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka wypłaca nagrody za staż pracy - premia i zegarek

Biedronka rozpoczyna wypłacanie swoim pracownikom premii za staż pracy. Jubilaci otrzymają nagrodę finansową oraz podarunek okolicznościowy – szwajcarski zegarek.
Reklama

Sieć sklepów Biedronka zapewnia swoim pracownikom ponad 20 programów socjalnych i benefitów. Wśród nich są min. prywatna opieka medyczna i badania profilaktyczne, paczki świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe, kolonie letnie, obozy językowe i turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Pracownicy mogą również liczyć na premię z okazji przepracowania w firmie 10 lub 20 lat. Takie nagrody są zwykle wypłacane jesienią.

- Zgodnie z naszą coroczną tradycją, również w tym roku zamierzamy uhonorować pracowników, którzy są zatrudnieni w Biedronce od 10 lub 20 lat. Zwykle świętowanie takich jubileuszy odbywa się w formie balu na przełomie października i listopada. W związku z tegoroczną wyjątkową sytuacją, bale nie odbędą się, ale zadbamy o nadanie tym wydarzeniom właściwej oprawy. Jak co roku, nasi jubilaci otrzymają atrakcyjną nagrodę finansową oraz podarunek okolicznościowy – elegancki, szwajcarski zegarek - mówi nam Tomasz Dejtrowski, dyrektor ds. wynagrodzeń i świadczeń w sieci Biedronka.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że "10-latkowie" dostaną nagrodę w wysokości jednej podstawy wynagrodzenia netto, a"20-latkowie" dwóch podstaw netto.

Grupa Jeronimo Martins działa w trzech krajach: Polsce, Portugalii i Kolumbii – i zatrudnia łącznie ponad 115 tys. pracowników. W Polsce działa od 1995 roku i zatrudnia ponad 70 tys. ludzi.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum