Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronka zmienia godziny otwarcia i rzuca promocje na grilla

Od poniedziałku, 24 kwietnia br., do soboty, 29 kwietnia, ponad 3300 sklepów otwartych będzie od godziny 6:00 do godziny 23:00. W niedzielę handlową tj. 30 kwietnia prawie 3000 sklepów czynnych będzie w wydłużonych godzinach.
Reklama

Sklepy Biedronka czynne dłużej przed majówką

Dla wygody klientów Biedronka postanowiła w tygodniu poprzedzającym majówkę wydłużyć godziny pracy sklepów, tak by każdy mógł wygodnie kupić potrzebne artykuły. Od poniedziałku do soboty ponad 3300 sklepów sieci Biedronka otwartych będzie od godziny 6:00 do godziny 23:00. W niedzielę handlową tj. 30 kwietnia prawie 3000 sklepów czynnych będzie dłużej tj. co najmniej do godziny 23.

 

 

Wydłużamy godziny otwarcia naszych sklepów przed majówką, aby dodatkowo zwiększyć komfort zakupowy naszych klientów. W tym czasie wiele osób planuje większe zakupy związane z długim weekendem, wielu Polaków wybiera się dodatkowo w podróż, a taka decyzja zapewni im jeszcze większą wygodę - powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Szczegółowe godziny otwarcia sklepów dostępne są na stronie: https://www.biedronka.pl/pl/sklepy

Co Polacy kupują na majówkę?

Biedronka sprawdziła dane z tygodnia poprzedzającego majówkę oraz dzień 2 maja, kiedy sklepy są otwarte dla klientów i porównali je ze zwykłym tygodniem w roku w podobnym okresie.

13 z 30 pierwszych miejscowości w zestawieniu, gdzie liczba transakcji rośnie najbardziej dynamicznie, znajduje się w województwie wielkopolskim. Wśród nich przodują Książ Wielkopolski, Kościelec i Dobrzyca. Polacy chętniej niż zwykle wybierają się również do woj. podlaskiego (Łomża, Grajewo i Kuźnica Białostocka) czy woj. śląskiego (Ligota, Rychwałd i Wilamowice). Większ a liczba transakcji notują też warmińsko-mazurskich kurorty, szczególnie Mrągowo. 

Przed majówką sprzedaż kiełbasy rośnie ponad dwukrotnie w stosunku do zwykłego tygodnia zakupowego. Grill nie odbędzie się również bez karkówki czy gotowych zestawów grillowych, których sprzedawanych jest odpowiednio 2,5 i prawie 3 razy więcej.

Zainteresowaniem wśród Polaków cieszy się także kaszanka, której sprzedaż jest niemal trzykrotnie wyższa niż w innych okresach w roku. Jako dodatek wygrywa ketchup, na który decydujemy się ponad 2 razy częściej niż na musztardę. Wzrost sprzedaży ketchupu przed majówką wynosi ponad 105%, natomiast w przypadku musztardy jest to prawie 50%.

Biedronka z promocjami na grilla

Na klientów czekają również specjalne okazje zakupowe w ramach Biedronkowych oszczędności na grilla.

Od poniedziałku do niedzieli przy zakupie Kiełbasy Śląskiej Kraina Wędlin 550g z aplikacją lub kartą Moja Biedronka klienci mogą otrzymać gratis kolejne opakowanie. Od poniedziałku do środy wszystkie sosy i ketchupy marek Madero, Heinz, Roleski oraz Pudliszki dostępne są w promocji 2+1 gratis przy zakupie z kartą Moja Biedronka. Produkty można mieszać dowolnie. Do wyboru są różne rodzaje ketchupów, sos czosnkowy, sos BBQ z Whisky, sos jogurtowy czy musztardy delikatesowa lub chrzanowa.
Od poniedziałku do środy w promocji dostępne są również wszystkie familijne lody Big Milk 1L. Przy zakupie dwóch produktów z wykorzystaniem aplikacji lub karty Moja Biedronka, tańszy z nich otrzymamy za 1 zł. Lody można mieszać dowolnie.

Biedronka oferuje też Kiełbaski w przyprawach „Czas na Grill” w cenie 7.99 zł, Polędwiczki z kurczaka w marynacie jogurtowo-morelowej „Czas na Grill” za 12.99 zł za opakowanie 400g, Boczek rolowany „Czas na Grill” w cenie 12.94 zł za opakowanie, Boczek grillowy w plastrach „Czas na Grill” w cenie 7.99 zł za opakowanie 300g.

Biedronka z promocją produktów na grilla, fot.mat. pras.
Biedronka z promocją produktów na grilla, fot.mat. pras.

W ofercie sieci dostępne do soboty 29.04 są m.in. Kubki papierowe „Eko Grill” 420 ml w cenie 5.99 zł za 10 sztuk, Słomki do napojów „Eko Grill” w cenie 3.89 zł za opakowanie 25 sztuk, Talerze papierowe „Eko Grill” 20 sztuk za jedyne 5.99 zł czy opakowanie 10 sztuk tacek do grillowania „Czas na Grill” za 9.99 zł.

Promocja na piwo w Biedronce

Pełnoletni klienci mogą skorzystać z korzystnej oferty na piwo.

Tylko w poniedziałek 24.04, Piwo Żubr Szlachetny w puszce dostępne jest w promocji 4+4 gratis Zakup promocyjny możliwy tylko z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Tylko we wtorek, 25.04, Piwo Żubr w puszce 550 ml w 12-paku dostępne jest za 2,49 zł za puszkę przy zakupie 12 sztuk. Od środy 26.04 do czwartku 27.04 wszystkie piwa w butelkach zwrotnych marek Tyskie, Żywiec i Warka dostępne są w promocji 10+10 gratis przy zakupie z kartą Moja Biedronka lub aplikacją. Limit dzienny wynosi 20 sztuk na jedną kartę MB. Rabat nie obejmuje kaucji za butelki zwrotne. Produkty można mieszać dowolnie, a przyznany  zostanie rabat o wysokości 10 najtańszych butelek. Rabat zostanie proporcjonalnie rozłożony na wszystkie kupowane promocyjnie butelki.  

Promocja na piwo w Biedronce, fot. mat. pras.
Promocja na piwo w Biedronce, fot. mat. pras.

Promocje na piwo w Biedronce, fot. mat. pras.
Promocje na piwo w Biedronce, fot. mat. pras.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum