Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronkowe oszczędności - kody rabatowe wysłane do 9 mln polskich domów

Biedronka podaje, że prawie 9 milionów polskich gospodarstw domowych otrzymało specjalną ulotkę, dzięki której od 26.01 do 08.02 mogą skorzystać z promocji na popularne produkty.
Reklama

Oprócz tego ulotka zawiera także niespodzianki z dedykowanymi ofertami, dostępnymi w określonych dniach. 

Biedronkowe oszczędności. Co to za program?

Biedronka podkreśla, że jednym z powodów by iść do jej sklepów są realne, codzienne biedronkowe oszczędności.

- Zwłaszcza w czasach wysokiej inflacji odpowiednie planowanie budżetu rodziny jest kluczowe. Dzięki Biedronce i promocjom dostępnym od 26 stycznia, klienci mogą oszczędzać jeszcze skuteczniej. W swoich skrzynkach pocztowych prawie 9 milionów gospodarstw domowych znajdzie specjalne ulotki, które im to umożliwią. W ofercie znalazły się podstawowe produkty takie jak banany w cenie 3,49 zł za kilogram (limit 1kg na paragon), jajka z chowu ściółkowego 10 szt. o rozmiarze L w cenie 5,99 zł za opakowanie, mleko UHT 3,2% Mleczna Dolina w cenie 2,49 zł za karton, oraz ręcznik kuchenny Mega Sweep Queen o długości 100m w cenie 8,99 zł za opakowanie. Obowiązuje limit jednego opakowania każdego z tych produktów na paragon - opisuje sieć.

 
- Dbanie o rodziny jest dla nas niezwykle ważne, dlatego oferujemy im najlepsze okazje do oszczędzania. Jest to szczególnie kluczowe w obliczu wysokiej inflacji i trudności jakie napotykają polskie rodziny. Cieszymy się, że nasze działania przynoszą efekty - w 2022 roku klienci Biedronki zaoszczędzili ponad 7,5 miliarda złotych dzięki naszym ofertom i promocjom - mówi Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Biedronka rozsyła ulotki do domów Polaków

Dodatkowo, na specjalnej ulotce znalazły się też cztery promocje niespodzianki - przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna, przeznaczona specjalnie dla niego oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy.

 

 

Jak korzystać z programu Biedronki?

Warunkiem skorzystania z akcji promocyjnej i uzyskania vouchera jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu na voucher oraz karty MB, karty MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub numeru telefonu przypisanego do karty MB. W przypadku skorzystania z kasy samoobsługowej należy zeskanować Kod na Voucher oraz kartę MB, kartę MB w aplikacji mobilnej Biedronka lub wpisać numer telefonu przypisany do karty MB, nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakup.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum