Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Biedronkowe oszczędności - nowy format promocji w Biedronce

Ruszyła kampania „Biedronkowe Oszczędności”, promująca oszczędności w trakcie codziennych zakupów, która zastąpiła dotychczasowy format „Ale tydzień”. Jej pierwszą odsłoną jest akcja „Zacznij rok z Biedronką – Biedronkowe Oszczędności.
Reklama

- Biedronka stara się być blisko swoich klientów i robi wszystko, aby ceny w sieci pozostały tak niskie, jak to tylko możliwe. To najważniejszy cel firmy na rok 2023. Nowy rok sieć zaczyna od „Biedronkowych Oszczędności” – nowej platformy komunikacyjnej. Za jej pośrednictwem będą oferowane klientom najbardziej atrakcyjne promocje - od warzyw i owoców, świeżych mięs i wędlin, po nabiał, słodycze czy środki czystości i kosmetyki. Dzięki biedronkowym promocjom klienci sieci zaoszczędzili w 2022 roku ponad 7,5 mld zł - wskazują przedstawiciele firmy.

List promocyjny od Biedronki do skrzynek pocztowych klientów

W styczniu klienci Biedronki znaleźli w swoich skrzynkach pocztowych specjalną kartkę z życzeniami noworocznymi, zawierającą również kody promocyjne. To element najnowszej kampanii sieci, która zastępuje dotychczasowy „Ale tydzień”.  Trwająca do 14.01.2023 promocja „Zacznij rok z Biedronką – Biedronkowe Oszczędności” umożliwia klientom, po zeskanowaniu kodów kreskowych z kartki z życzeniami noworocznymi, zakup konkretnych produktów w obniżonych cenach, np. papieru toaletowego Queen Rumiankowy, 8 rolek w cenie 5,99 zł, czy orzechów nerkowca BakaD’Or, 155 g w cenie 5,99 zł.

Dodatkowo na kartce noworocznej znalazły się też promocje niespodzianki. Do końca stycznia, po zeskanowaniu kodu kreskowego w danym okresie – przy zakupach z kartą Moja Biedronka lub aplikacją klient otrzyma voucher, na którym będzie wskazana kolejna oferta promocyjna na zakup produktu lub produktów – drukowany wraz z paragonem za dokonane właśnie zakupy. Voucher będzie można zrealizować w ciągu dwóch dni handlowych od dnia jej ogłoszenia.

 

 

Promocje Biedronkowe Oszczędności

W ramach "Biedronkowych Oszczędności", dodatkowo w tym tygodniu promocją zostały objęte m.in. następujące produkty – we wtorek (10.01) olej rzepakowy, a w środę (11.01) ręczniki papierowe. W przypadku każdego z tych produktów, przy zakupach za min. 99 zł oraz dodatkowo produktu objętego promocją w danym dniu z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, klient otrzymuje voucher o wartości 100 % produktu objętego promocją na kolejne zakupy. Do soboty (14.01) w okazyjnej cenie będzie można też kupić Masło Extra Mleczna Dolina w cenie 5,49 zł, przy zakupie 3 sztuk z kartą Moja Biedronka lub aplikacją.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (10)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum