Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Blisko 120 sklepów sieci Netto ma terminale płatnicze

First Data podpisała umowę na obsługę i rozliczanie transakcji realizowanych kartami płatniczym z siecią sprzedaży Netto. Firma zainstalowała ponad 500 terminali w blisko 120 sklepach sieci. Wcześniej sklepy Netto nie posiadały urządzeń do akceptacji kart płatniczych.
Reklama
Wprowadzenie terminali płatniczych przez sieć Netto jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na bezgotówkowy sposób rozliczania transakcji. W 2009 roku Polacy wydali za pośrednictwem kart płatniczych ponad 75 miliardów złotych, co stanowi ponad 12-krotny wzrost w ujęciu siedmioletnim.

- Naszą dewizą jest wygoda i szybkość obsługi po konkurencyjnych cenach. Szukaliśmy rozwiązań, które pozwolą na płynne i bezproblemowe obsługiwanie płatności. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z First Data Polska S.A., właścicielem marki Polcard - mówi Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto.

Pierwszy sklep sieci Netto w Polsce został założony w 1995 roku w Szczecinie. Przeciętna wielkość sali sprzedaży sklepów Netto to powierzchnia około 500 metrów kwadratowych. Sklepy usytuowane są przy gęsto zaludnionych osiedlach mieszkaniowych. Obecnie w Polsce działa 187 sklepów Netto, sieć dynamicznie się rozwija.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum