Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Blulog podpisuje umowy z sieciami handlowymi na kontrolę temperatury w lodówkach

Z rozwiązania stworzonego przez polski startup Blulog korzystają francuskie restauracje, apteki, szpitale, producenci żywności czy firmy logistyczne. Teraz firma wchodzi na rodzimy rynek urządzeń termometrycznych.
Reklama

Blulog obecny na rynku francuskim od 2014 roku zaczyna wchodzić we współpracę z sieciami detalicznymi, hurtowniami farmaceutycznymi, szpitalami czy instytutami w Polsce.
System stworzony przez Blulog służy do rejestracji bieżącej temperatury w czasie rzeczywistym, emitując drogą radiową zaszyfrowane dane o temperaturze. Urządzenie umieszcza się w docelowym miejscu, np. w lodówce, chłodni czy samochodzie dostawczym. Następnie, za pomocą koncentratora, dane są dostarczane do bazy danych w chmurze obliczeniowej i widoczne w aplikacji BluConsole, która umożliwia podgląd lub konfigurację systemu. - Aplikacja BluConsole informuje, wysyłając SMS-y czy e-maile, o wszelkich zmianach, zapisuje historię, a w efekcie pozwala zabezpieczyć produkty – mówi Zbigniew Bigaj założyciel marki Blulog.
Blulog daje możliwość montowania dedykowanych QR kodów, np. w sklepowych lodówkach czy chłodniach. W efekcie klienci zainteresowani tym, czy dane produkty były przechowywane w odpowiedniej temperaturze, mogą zapoznać się z jej aktualną wartością oraz całą historią składowania.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum