Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

BNP Paribas Real Estate wzmacnia działy zarządzania nieruchomościami

BNP Paribas Real Estate Poland wzmacnia linie biznesowe w ramach usług agencji najmu oraz zarządzania nieruchomościami.
Reklama

Anna Pływacz od marca pełni funkcję zastępcy dyrektora w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Poszerzać będzie usługi doradztwa i reprezentacji najemców, zarówno tych obecnych na polskim rynku, jaki i marek debiutujących w regionie CEE. Związana jest zawodowo z rynkiem nieruchomości handlowych od ponad 11 lat, w tym od czterech lat w szeregach BNP Paribas Real Estate Poland, doradzając m.in. takim markom jak AmRest czy Notino. Specjalizuje się w negocjowaniu długoterminowych umów najmu, doradztwie w doborze efektywnej strategii rozwoju i optymalizacji sieci handlowych oraz pozycjonowaniu i repozycjonowaniu obiektów handlowych. Ma również doświadczenie w opracowywaniu koncepcji zagospodarowania gruntów z przeznaczeniem pod handel.

Wcześniej pracowała w międzynarodowych firmach deweloperskich oraz w funduszu nieruchomościowym, gdzie była odpowiedzialna, m. in. za koordynację procesu wynajmu galerii i parków handlowych na terenie całej Polski.

Anna Pływacz jest absolwentką Studiów Podyplomowych „Zarządzanie Nieruchomościami” na Politechnice Warszawskiej oraz praktyk zawodowych z zakresu zarządzania nieruchomościami organizowanych przez Stowarzyszenie Przedsiębiorczości w Nieruchomościach. Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim

Monika Wakulska zajmie stanowisko zastępcy dyrektora Działu Reprezentacji Najemcy w Dziale Powierzchni Biurowych. Monika Wakulska związana jest z BNP Paribas Real Estate od początku 2015 roku, pracując zarówno po stronie reprezentacji najemcy jak i wynajmującego. Wcześniej, przed ponad 8 lat zdobywała doświadczenie w branży ICT i teletechnicznej obsługi budynków komercyjnych, działając w imieniu właścicieli nieruchomości takich jak: CH Złote Tarasy, Lumen, Skylight, CH Galeria Mokotów, CH Wola Park, kompleks EMPARK, Warsaw Trade Tower, Europlex, North Gate.  

Monika Wakulska ukończyła Wydział Marketingu i Zarządzania na Wyższej Szkole Menedżerskiej, jak również podyplomowe studia w obszarze zarządzania nieruchomościami na Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, uzyskując jednocześnie licencję Zarządcy Nieruchomości.

Joanna Wiczyńska objęła stanowisko starszego zarządcy nieruchomości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. Joanna związana jest z BNP Paribas Real Estate Poland od dwóch lat. Wcześniej przez 5 lat zajmowała się zarządzaniem budynkami komercyjnymi w Colliers International, pracując m.in. dla takich klientów jak Tristan Capital Partners czy Allianz. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz Podyplomowych Studiów Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Posiada licencję zarządcy nieruchomości,

W Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych stanowisko konsultanta objął Wiktor Kordowski. Jest on absolwentem Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Z BNP Paribas Real Estate Poland związany od 2017 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum