Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bonduelle rozwija serwis kulinarny

Bonduelle buduje silną wartość marki, nie tylko poprzez dostarczanie jakościowych produktów, ale też inspirującego i angażującego contentu kulinarnego. Firma prowadzi i rozwija serwis Warzywne Inspiracje, pełen porad i przepisów.
Reklama

– Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, stworzyliśmy i rozbudowujemy serwis Warzywne Inspiracje – mówi Anna Telakowiec, dyrektor ds. marketingu w Bonduelle Polska. – To przestrzeń dla wszystkich, którzy poszukują prostych pomysłów na wartościowe posiłki. Wielką satysfakcję daje nam rosnąca popularność serwisu, jak również przekroczenie magicznej liczby tysiąca przepisów w nim zamieszczonych.

Serwis Warzywne Inspiracje jest prowadzony przez Bonduelle we współpracy ze stałym gronem blogerów kulinarnych. Jest odwiedzany ponad 3 mln razy w ciągu roku, Przepisy z serwisu wspierają komunikację marki w innych kanałach digital: na Facebooku oraz w aplikacji przepisowej Fooder.

Teraz serwis jest dostępny w nowej odsłonie. Został odświeżony wizualnie, dodane też zostały kolejne sekcje, pozwalające prezentować dania w różnorodnych kontekstach. Stworzona również została sekcja z poradami, umożliwiająca prezentację treści edukacyjnych dla konsumentów.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum