Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bonduelle rusza z kampanią internetową

Bonduelle Polska wspiera gamę produktów warzyw „Gotowanych na parze". Kampania internetowa potrwa do połowy marca.
Reklama

Pod hasłem „Zdrowie pełną parą" wystartowała pierwsza kampania wspierająca linię warzyw „Gotowanych na parze" marki Bonduelle.
„Kampania ma charakter wizerunkowy, a jej główne cele to edukacja. W kampanii wykorzystane zostaną m.in. serwisy kulinarne, kobiece, serwisy poświęcone zdrowiu i urodzie, planowane są także działania z zakresu social media i SEM.

W kampanii występują cztery postacie brand heroes - superbohaterowie reprezentujący 4 super produkty Bonduelle w puszkach Mała Soczi (czyli soczewica), Fasolman (czyli fasola biała), Mr Cieciorka i Mocny Red (czyli popularna fasola czerwona) mają sprawiać, że komunikacja rynkowej nowości jest łatwiejsza w odbiorze, bardziej zauważalna i zapamiętywalna. Superbohaterowie mają przedstawiać korzyści płynące z tego, iż warzywa są przygotowane na parze: lepszy smak, jędrność oraz zachowywanie maksimum wartości. Kampania potrwa do 14 marca. 

W linii warzyw „Gotowanych na parze" znajdują się 4 produkty: fasola biała, fasola czerwona, cieciorka, soczewica. Na rynek zostały wprowadzone w lipcu ub.r. Od października do grudnia Bonduelle wspierało linię działaniami reklamowymi w TV.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum