Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bracia Sadownicy z kampanią do młodych mieszkańców dużych miast

Historia Braci Sadowników to opowieść o pasji tworzenia marki i produktów. Ta historia stała się inspiracją do tworzenia krótkich filmów dokumentalnych, których pierwszą odsłonę można oglądać na kanale Youtube oraz na stronie internetowej firmy. Filmy pokazują historie braci oraz ludzi, których praca jest związana z sadem w Śmiłowicach, skąd pochodzą.
Reklama

Od początku lipca będziemy mogli zobaczyć 3 filmy, które powstały w sadzie w Śmiłowicach oraz w najbliższej okolicy. Filmy są częścią kampanii reklamowej, której celem jest promocja marki i produktów w Internecie. Kampania jest skierowana do młodych mieszkańców dużych miast, którzy cenią sobie zdrowy tryb życia i potrwa do końca miesiąca.

Bohaterem pierwszego filmu jest pracownik sadu ze Śmiłowic, Paweł, który od wielu lat dogląda sadu i kocha tę pracę. Bohaterem drugiego filmu jest Andrzej, który jest pszczelarzem z okolic Śmiłowic. Ta praca nadaję sens jego życiu, bo wie, że bez pszczół życie na ziemi byłoby bardzo trudne. 

Bohaterem trzeciego filmu jest Adam, jeden z Braci Sadowników. Wspólnie z bratem stworzył nowoczesną markę łączącą doświadczenia rodziców z jego świeżym spojrzeniem na biznes.

Rozmowy z bohaterami przeprowadził Krzysztof Komander, młody polski reżyser, scenarzysta i montażysta, nominowany do nagród na festiwalach filmowych, m.in. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu czy Off Cinema w Poznaniu. Pierwsze trzy filmy można już oglądać na YouTubie oraz na stronie internetowej Braci Sadowników. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum