Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bratobójcza walka elektromarketów na promocje

Należące do holdingu Saturn-Media (Metro Group) brandy elektromarketów Media Markt i Saturn zetrą się w bratobójczej walce na promocje. Sieci w tym samym czasie przeprowadzą duże akcje dla konsumentów. Niezależnie od tego, która przyciągnie więcej klientów, rozgrywka zakończy się wygraną ich wspólnego właściciela.
Reklama

8 września sieć Media Markt startuje z akcją, dzięki której klienci kupując wybrany telewizor w sklepie stacjonarnym lub internetowym otrzymają drugie mniejsze urządzenie w zestawie. Promocja trwa do 11 września. Rodzaj dodatkowego sprzętu jest uzależniony od modelu i wartości pierwszego zakupionego urządzenia. Na przykład, kupując jeden z wybranych telewizorów o przekątnej już od 40”, otrzymamy w zestawie drugi mniejszy telewizor o przekątnej 24” lub 32”. Akcja obejmuje ponad sto modeli topowych producentów, m.in. Samsung, Sony, LG i Panasonic

Sieć Saturn przygotowała akcję Totalna Wyprzedaż, która obejmuje sprzęty elektroniki użytkowej ze wszystkich działów sieci Saturn. W ramach promocji można kupić między innymi najpopularniejsze produkty takie jak telewizory, laptopy czy urządzenia gospodarstwa domowego w znacznie obniżonych cenach. Akcja potrwa od 8 do 11 września lub do wyczerpania zapasów promocyjnych produktów i obowiązuje zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym saturn.pl.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Totalnej Wyprzedaży dostępne będą m.in.: Telewizor Samsung Led 49'' w cenie 1799 zł (taniej o 400 zł); Chłodziarko-zamrażarka Samsung w cenie 1399 zł (taniej o 190 zł); Ekspres ciśnieniowy Philips w cenie 1899 zł (taniej o 800 zł); Smartfon Samsung Galaxy S7 w cenie 2699 zł (taniej o 300 zł); Notebook Lenovo 15,6'' w cenie 1699 zł (taniej o 300 zł).
Poza ofertą ogólnopolską, w każdym z marketów czekają specjalne lokalne promocje, przygotowane z uwzględnieniem preferencji klientów danego sklepu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum