Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Brett Botten nowym CEO Spar Group

SPAR Group powołała Bretta Bottena na nowego CEO i Grahama O'Connora na prezesa niewykonawczego (non-executive Chairman). Obie zmiany mają zostać wprowadzone po odejściu prezesa Mike'a Hankinsona na emeryturę z dniem 1 marca 2021 roku.
Reklama

Brett Botten po raz pierwszy dołączył do Spar w 1994 roku i ma duże doświadczenie w sektorze detalicznym. Pełnił m.in. funkcję dyrektora zarządzającego oddziałów Spar North Rand, Spar Lowveld i Spar Eastern Cape. W 2010 roku został mianowany dyrektorem zarządzającym największego oddziału Spar South Rand.

Brett Botten ma zastąpić Grahama O’Connora w marcu 2021 r. Graham O’Connor przejdzie na nowe stanowisko po odejściu na emeryturę Mike'a Hankinsona.

Graham O’Connor, który ponownie dołączył do SPAR South Africa w 2014 roku, przez ostatnie sześć lat był dyrektorem generalnym grupy i członkiem międzynarodowego zarządu SPAR. 

Non-executive Chairman nie nie zajmuje w spółce stanowiska kierowniczego. Stanowisko działa niezależnie od firmy, otrzymuje plany i propozycje od dyrektora generalnego za pośrednictwem sekretarza spółki i przedstawia je zarządowi do zatwierdzenia.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (3)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum