Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bricoman dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców

Bricoman informuje, iż w związku z nowym Rozporządzeniem Rady Ministrów związanym z zapobieganiem rozprzestrzeniania pandemii obowiązującym od 27 marca br., hurtownie i składy budowlane sieci Bricoman będą dostępne wyłącznie dla przedsiębiorców.
Reklama

 Sprzedaż hurtowa w hurtowniach i składach budowlanych dla przedsiębiorców będzie realizowana wyłączniena fakturę VAT. Aby przedsiębiorca mógł zrealizować zamówienie na terenie hurtowni lub składu budowlanego konieczne będzie posiadanie karty VIP, którą dysponuje wielu klientów sieci Bricoman. Przedsiębiorcy nie posiadający jeszcze karty VIP będą mogli ją założyć w wyznaczonych do tego celu punktach obsługi przedsiębiorców, zlokalizowanych na zewnątrz placówek handlowych Bricoman.

Decyzje Bricoman o wstrzymaniu sprzedaży stacjonarnej dla klientów detalicznych i kontynuowaniu stacjonarnej sprzedaży hurtowej dla przedsiębiorstw wynikają z konieczności dostosowania prowadzonej działalności do zapisów nowego Rozporządzenia Rady Ministrów oraz zapewnienia ciągłości dostaw dla sektora budowlanego.Zamówienia realizowane za pośrednictwem internetu i telefonu będą możliwe dla wszystkich klientów, w tym detalicznych, na dotychczasowych zasadach. Bricoman realizuje dostawy na terenie całej Polski, również bezpośrednio na budowę, w tym także transport HDS.Sprzedaż hurtowa dla przedsiębiorców na terenie hurtowni i składów budowlanych będzie kontynuowana w warunkach reżimu sanitarnego z zachowaniem określonych Rozporządzeniem limitów osób na określonej powierzchni oraz w dotychczasowych godzinach otwarcia placówek handlowych.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad sprzedaży, rozpatrywanie reklamacji na terenie hurtowni i składów budowlanych Bricoman będzie możliwe wyłącznie dla przedsiębiorców. Kliencidetaliczni będą mogli składać reklamacje drogą elektroniczną. Zwroty towarów od 27 marca br. zostają zawieszone do odwołania.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum