Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Bricoman otwiera 9. sklep w Polsce

21 kwietnia 2017 r., sieć Bricoman otwiera dziewiąty w Polsce, i jednocześnie pierwszy
w województwie pomorskim, sklep-skład budowlano-remontowy. Jest on zlokalizowany w Kowalach koło Gdańska, przy ulicy Kominkowej 21. W sklepie zatrudnionych jest ponad 70 osób.
Reklama

Nowy obiekt ma powierzchnię całkowitą 9,5 tys. mkw., co czyni go największym sklepem-składem sieci Bricoman w Polsce. Do dyspozycji klientów jest ponad 230 miejsc parkingowych, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Bricoman w Kowalach został wyposażony w nowoczesne rozwiązania proekologiczne, m.in. w energooszczędne oświetlenie typu LED (również na parkingu i zewnętrznym placu materiałów budowlanych) czy systemy obniżające energochłonność budynku, w tym system odzysku energii cieplnej. W sklepie wprowadzono nowe usługi, dotychczas niedostępne w sieci Bricoman, m.in. cięcia płyt i blatów oraz montażu wybranych produktów. Ponadto klienci mogą korzystać z samoobsługowego systemu „Order & Collect” oraz „Drive-In”. W sklepie działa też strefa gastronomiczna BricoCafe z kawą gratis.

Bricoman Polska Sp. z o.o. to sieć sklepów-składów budowlano-remontowych należąca do międzynarodowej sieci ADEO. Od 2007 roku Bricoman otworzył w Polsce 9 placówek. Sieć Bricoman prowadzi sprzedaż internetową. Za pośrednictwem e-sklepu Bricoman.pl dostępnych jest ponad 26 tys. pozycji asortymentowych wraz z informacją o ich dostępności w poszczególnych sklepach-składach. Zamówienia można składać on-line lub telefonicznie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum