Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek piwo bezalkoholowe

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek nowe piwo. Będzie to drugie w portfolio browaru piwo 0,0%, tym razem w wersji smakowej. Piwo o nazwie Pilsvar Tropikalne 0,0% będzie dystrybuowane w całej Polsce - poprzez hurtownie i sklepy, jak również w kanale HoReCa.
Reklama

– Gdy półtora roku temu po raz pierwszy warzyliśmy piwo bezalkoholowe - Pilsvar ZERO Alko - wiedzieliśmy że na jego bazie będziemy chcieli zrobić także wersję smakową piwa 0,0%. I właśnie tę ideę wcielamy w życie. W kolejny sezon letni wychodzimy na szeroki rynek ze smakowym bezalkoholowym piwem Pilsvar Tropikalne 0,0% – mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu oraz współwłaściciel Browaru Pilsweizer

Pilsvar Tropikalne to piwo bezalkoholowe, 0,0%, pasteryzowane, naturalnie mętne z osadem owocowym. Do jego uwarzenia Browar Pilsweizer użył słodu jęczmiennego: pilzneńskiego i wiedeńskiego, chmielu saaz, pulpy owocowej: banana, smoczego owocu, marakui i ananasa. Pilsvar ZERO Alko, wprowadzony na rynek nieco ponad rok temu, który był punktem wyjścia dla piwa Pilsvar Tropikalne.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum