Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Budowa Color Parku z niewielkim opóźnieniem

Budowa największej galerii handlowo-rozrywkowej na Podhalu rusza na dobre, właśnie wmurowano akt erekcyjny. Otwarcie galerii zaplanowano na przełom trzeciego i czwartego kwartału 2018 roku.
Reklama

Oznacza to niewielkie opóźnienie wobec pierwotnych planów, które zakładały otwarcie Color Parku na wiosnę przyszłego roku.

Obiekt powstaje na granicy Nowego Targu i Szaflar, bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”. Do zeszłego roku budowę ronda blokował Tomasz Żarnecki, obecny udziałowiec Almy Market i właściciel E.Leclerc w Nowym Targu.

Powierzchnia najmu obiektu to ponad 27.000 m2. Na terenie centrum znajdzie się między innymi supermarket spożywczy, galeria handlowa z około 80 sklepami polskich i zagranicznych marek sieciowych oraz punktami usługowymi i gastronomicznymi, a także multipleks kinowy. Pośród firm odzieżowych powierzchnię ponad 3.000 m2 zajmą marki należące do grupy LPP, z flagowym salonem Reserved oraz Mohito, Sinsay, Cropp i House. Ofertę multimediów oraz artykułów rtv-agd zapewni Media Expert w salonie o powierzchni ponad 1.000 mkw.

W obiekcie otworzy się także największy na Podhalu salon typu „Dom i Ogród” – będzie to najnowszy koncept marketu OBI, który zajmie powierzchnię ponad 8.000 mkw. Dodatkowo ofertę Color Park Nowy Targ uzupełni restauracja „drive thru” oraz stacja benzynowa. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 550 miejsc parkingowych. 

Inwestorem jest spółka Nowatorska. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma FB Antczak z Kalisza.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (4)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum