Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Budowa Karuzeli w Ełku na półmetku

Budowa największego centrum handlowego w Ełku i regionie jest już w połowie ukończona. Otwarcie planowane jest na przełom października i listopada  2020.
Reklama

Obok istniejącego już obiektu Castorama przy ulicy Przemysłowej realizowane są kolejne budynki o powierzchni ponad 21 tys. mkw. Wraz z nimi powstaje również  hipermarket i stacja paliw pod nazwą bi1 francuskiej firmy Schiever.

Inwestycję finansuje BOŚ Bank a całość jest realizowana zgodnie z zaplanowanym harmonogramem na który mijająca pandemia nie ma żadnego wpływu.

W zespole obiektów swoje sklepy otworzą m.in. hipermarket spożywczy b1, sklepy z modą: Sinsay, Cropp, House, CCC, KIK, Pepco, Tedi, z elektroniką – Media Expert i sportowy – Martes Sport.

Inwestycja Karuzeli w Ełku, kolejnym przedsięwzięciem Karuzela Holding i belgijskiego funduszu zarządzanego przez Mitiska. W swych działaniach Karuzela koncentruje się na budowie parków handlowych i galerii w miastach o wielkości 20.000-60.000 mieszkańców. Obecnie pod nazwą Karuzela  działają obiekty w  Wodzisławiu Śląskim, Turku, Lublińcu, Gołdapi, Mrągowie i  Wrześni. W chwili obecnej trwają  dwie nowe budowy – w Kołobrzegu i w Ełku. W ciągu kolejnych dwóch lat spółka zamierza zbudować kolejne obiekty w Wągrowcu, Puławach i Świebodzinie oraz rozbudować te istniejące w Wodzisławiu Śląskim i Wrześni.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum