Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Burger Drwala w McDonald’s sporo podrożał

W środę 23 listopada do oferty McDonald’s powrócił Burger Drwala. W tym roku będzie dostępny w 5 wariantach: klasycznym, podwójnym, z kurczakiem, z żurawiną (do 20.12) oraz na ostro (od 21.12).
Reklama

Miłośnicy Drwa w McDonald's już od początku listopada dopytują o powrót kanapki. Sieć na milczała, ale za to w żartobliwy dała znać, na FB że to już niedługo. 

Burger Drwala powraca do McDonald’s

Jak co roku, powrotowi Burgera Drwala towarzyszy także kampania reklamowa, ukazująca lepszą stronę zimy. Czy da się zrobić Maka z włóczki? Okazuje się, że tak. W Ustroniu powstała restauracja... wydziergana na drutach! Każdy może ją odwiedzić w między 21 a 27 listopada.
 
- Co roku pokazujemy Polakom jak wygląda lepsza strona zimy i dajemy im jej doświadczyć. W tym sezonie nie mogło być inaczej. W zimie najważniejsze jest to, żeby było nam ciepło, dlatego jedną z naszych restauracji postanowiliśmy „zrobić na drutach”. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, opatuliliśmy Maka w Ustroniu kolorowymi materiałami tak, żeby stał się swego rodzaju swetrem i wyglądał jakby był zrobiony z włóczki. To najbardziej przytulna restauracja w Polsce, którą stworzyliśmy w zaledwie 28 dni - mówi  Jakub Strutyński, Marketing Manager McDonald’s Polska. 

Gadżety z kolekcji Drwala

Dla największych fanów Burgera Drwala McDonald’s przygotował również dodatkową niespodziankę. Już niebawem w aplikacji mobilnej, użytkownicy biorący udział w programie lojalnościowym MojeM Nagrody, będą mogli zdobyć gadżety z kolekcji Drwala, a wśród nich: swetry, czapki, szaliki, włóczki z szydełkami czy kocyki.  Szczegółowy regulamin akcji będzie można znaleźć w aplikacji.

Drwal składa się z bułki serowo-bekonowej, placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty, prażonej cebulki i sosu.

Ceny Burger Drwala 2022

W tym roku za klasycznego Drwala musimy zapłacić 24,90 zł, a rok wcześniej było to 17,40 — różnica wynosi więc aż 7,50 zł.

Porównanie cen:

Burger Drwala klasyczny: obecnie 24,90 zł, czyli 7,50 zł więcej.
Burger Drwala podwójny:  obecnie 29,90 zł, czyli 9,60 zł więcej.
Burger Drwala z kurczakiem: obecnie 24,90 zł, czyli 7,50 zł więcej.
Burger Drwala z żurawiną: obecnie 26,40 zł, czyli 8,50 zł więcej.

McDonald's zapowiada premierę Drwala na Facebooku

McDonald's/Facebook
McDonald's/Facebook

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum