Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Burgerownia Zdrowa Krowa Slow Food stawia na franczyzę

Spółka 1500STO900 Sp. z o.o. z Gliwic planuje przyspieszyć rozwój konceptu burgerowni Zdrowa Krowa Slow Food - przy pomocy programu franczyzowego. Poszukiwani są licencjobiorcy.
Reklama

Lokale Zdrowa Krowa serwują burgery w wersji slow. Sieć stawia na konsumentów, którzy odżywiają się świadomie, dbają o wagę i zwracają uwagę na jakość serwowanych posiłków. Współpracuje z siecią siłowni i klubów fitness Pure, gdzie regularnie przeprowadzane są akcje marketingowe.

Zdrowa Krowa to sieć sześciu lokali - trzech własnych i trzech franczyzowych. Wszystkie ulokowane są na rynku śląskim, który liczy 4,6 miliona mieszkańców.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, model współpracy franczyzowej oparty jest o proporcję niskiego progu wejścia w inwestycję oraz szybkiego zwrotu zainwestowanego kapitału. Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości lokalu, stanu technicznego oraz jego wcześniejszego przeznaczenia. Samo wyposażenie i architektura wnętrza to koszt około 100 tys. zł. Na opłaty franczyzowe składają się: opłata licencyjna - 15 000 zł netto; bieżąca - 6 proc. obrotu netto; marketingowa - 2 proc. obrotu netto.

portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (2)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum