Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Były żołnierz GROMu opracował plecak ewakuacyjny

Zarząd Hemp&Health S.A poinformował, że 23 maja br. spółka zawarła umowę o współpracy z Navalem - byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM. Jej przedmiotem jest sprzedaż produktu pod nazwą "Plecak Navala".
Reklama

Umowa przewiduje udostępnienie przez Navala: swojej marki osobistej (wizerunku) na potrzeby sprzedaży przez spółkę plecaka ewakuacyjnego, swojej wiedzy i know-how na potrzeby konfigurowania zawartości plecaka, swoich kanałów społecznościowych na potrzeby promocji oraz wspieranie przez Navala sprzedaży plecaka, w szczególności poprzez dedykowane działania marketingowe.

Zgodnie z umową, do obowiązków Hemp&Health należy przygotowanie oferty produktowej, czyli skonfigurowanie zawartości plecaka Navala, dystrybucja i bieżąca obsługa detaliczna i hurtowa sprzedaży plecaka w Polsce i za granicą - w tym na stronie www.HHSA.eu - oraz promocja i marketing oraz obsługa domeny www.PlecakNavala.pl.

www.HHSA.eu, to nowo uruchomiona platforma B2B należąca do Hemp&Health S.A., na której można zamówić pakiety żywnościowe i higieniczne, produkty konopne (także pod marką własną klienta), produkty medyczne, produkty FMCG oraz inne produkty oferowane przez partnerów Hemp&Health. Oferta platformy kierowana jest do klienta biznesowego, ze szczególnym uwzględnieniem agend i agencji obsługujących zamówienia federalne USA, NATO, US Army oraz kilkudziesięciu agend ONZ.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum