Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour będzie handlować z palet w dwóch kolejnych lokalizacjach

Carrefour rozbudowuje format Supeco, będący połączeniem dyskontu i hurtowni. Po niedawnych sierpniowych otwarciach, kolejne dwa sklepy dołączyły do sieci. 17 września br. Carrefour uruchomił placówkę w Zgorzelcu, a 18 września br. – w Bogatyni. Grono sklepów Supeco liczy 8 placówek.
Reklama

Supeco oferuje wybór produktów po atrakcyjnych cenach oraz możliwość dokonania zakupów hurtowych. Oferta obejmuje zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania, podobnie jak w typowych sklepach cash&carry. Jednocześnie klienci mogą również kupić produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Sklep Supeco w Zgorzelcu położony jest przy ul. ks. Jana Kozaka 3. Na powierzchni 1000 mkw. oferuje klientom około 4500 produktów. Sklep powstał w wyniku przebudowy i remodelingu istniejącego wcześniej supermarketu Ahold, który przez dłuższy czas był zamknięty. W nowym sklepie Supeco w Zgorzelcu pracę znalazło 14 mieszkańców tego miasta.

Z kolei sklep Supeco w Bogatyni mieści się przy ul. Kossaka 25D. Powierzchnia sklepu liczy 800 mkw. i oferuje około 4500 produktów. Sklep powstał w wyniku przebudowy i remodelingu  istniejącego wcześniej supermarketu Carrefour. Sklep zaoferował pracę 12 osobom.

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum