Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour oferuje produkty ekologiczne z gwarancją niskiej ceny

Carrefour objęła prawie 100 artykułów z nowego katalogu Gwarancją Najniższej Ceny. Promocja dotyczy wybranych produktów ze „Zdrowej Półki Carrefour”. Zwiększanie asortymentu zdrowych produktów jest kolejnym działaniem w ramach kampanii „Z miłości do Zdrowia”.
Reklama

Gwarancją Najniższej Ceny objęto wiele artykułów BIO, takich jak np. jaja, jogurty, ser żółty, łosoś, twaróg, napoje, kawa i różne rodzaje herbat. Każdy klient hipermarketów Carrefour będzie mógł także kupić w atrakcyjnej cenie produkty bez laktozy, m.in. masło, mleko, kefir i twaróg. Oferta handlowa ważna jest od 28 lutego do 12 marca 2018 r.

– Zgonie z założeniami kampanii Carrefour „Z miłości do Zdrowia” stale zwiększamy w naszych sklepach asortyment produktów ekologicznych oraz świeżych warzyw i owoców. Gwarancja Najniższej Ceny na wybrane zdrowe produkty skutecznie zwiększa ich dostępność dla wielu polskich rodzin – powiedział Marcin Olech, dyrektor działu marketingu, usług, IT i technologii cyfrowych Carrefour Polska.

Nowy katalog zawiera także ofertę produktów świeżych. Można w nim znaleźć wiele warzyw i owoców takich jak jarmuż, szpinak, kiwi, banany BIO oraz awokado. Każdy klient hipermarketu będzie mógł także kupić w promocyjnej cenie twaróg, jabłka, miód, marchew, cebulę i sok z gamy „Jakość z Natury Carrefour”. Są to produkty powstałe przy zastosowaniu metod zrównoważonego rolnictwa. 

Warto także dodać, że katalog zawiera atrakcyjną ofertę certyfikowanych i naturalnych kosmetyków, które dostępne są z rabatem do – 30%. Natomiast wszystkie pozostałe kosmetyki i produkty do pielęgnacji, które znajdują się w katalogu, można kupić z minimum 20% zniżką. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum