Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour organizuje bożonarodzeniowe targi dla dostawców

W dniach 9 i 10 września, odbędą się pierwsze Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour. Wydarzenie, którego celem jest wypracowanie najlepszej oferty świąteczne.
Reklama

Targi Dostawców Carrefour, które rozpoczęły się 9 września w centrum konferencyjnym MT Polska w Warszawie, są pierwszym tego typu wydarzeniem organizowanych przez Carrefour w Polsce. Na przestrzeni ponad 5000 metrów kwadratowych, swoją ofertę świąteczną zaprezentują najwięksi dostawcy sieci.

Podczas targów partnerzy handlowi spółki będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z menadżerami hipermarketów i supermarketów Carrefour, właścicielami sklepów franczyzowych oraz kupcami, menadżerami i dyrektorami odpowiedzialnymi za zakup produktów.

- Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour to pierwsze i zarazem największe spotkanie z partnerami handlowymi, które organizujemy w Polsce. Jestem przekonany, że znacząco przyczyni się ono do zwiększenia atrakcyjności naszej oferty bożonarodzeniowej, a tym samym pozytywnie wpłynie na wyniki sprzedaży w tym najważniejszym dla nas okresie handlowym roku – mówi Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum