Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour rozpoczyna sprzedaż przez Internet. W ofercie sprzęt RTV i AGD

Carrefour uruchomił w Polsce sklep internetowy eCarrefour.pl. - Sklep został uruchomiony przed świętami w odpowiedzi na oczekiwania polskich klientów - podkreśla firma.
Reklama

- Po uruchomieniu nowej platformy zakupowej, Carrefour obecny jest w Polsce we wszystkich kanałach sprzedaży: od hiper- i supermarketów, przez sklepy osiedlowe i specjalistyczne, aż po handel internetowy – mówi Guillaume de Colonges, prezes Carrefour Polska. Jestem przekonany, że eCarrefour.pl odpowie na oczekiwania wszystkich klientów poszukujących satysfakcjonujących zakupów w sieci – dodaje Guillaume de Colonges.

W ofercie sklepu eCarrefour.pl znajduje się około 800 produktów, w tym: sprzęt RTV i AGD, komputery i akcesoria, telefony oraz sprzęt fotograficzny i optyczny.

- Nowy sklep wyróżnia się wysoką jakością obsługi – klient otrzymują natychmiastową odpowiedź na swoje zapytanie, a zamówiony towar otrzymuje w ciągu max. 48 godzin od daty złożenia zamówienia. Każdy zakupiony produkt, bez względu na jego wielkość czy miejsce wysyłki, dostarczony jest do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej w jednej cenie 9,99 zł.- informuje spółka.

W ramach testu, Carrefour uruchomił również system click&collect dla mieszkańców Krakowa. Zakupy zrobione on-line, można odebrać w hipermarkecie Carrefour zlokalizowanym w Parku Handlowym Zakopianka.

Platforma zakupowa eCarrefour.pl oferuje łącznie ponad 150 promocji handlowych. Każdy klient, który nie będzie zadowolony z zakupów, może zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jego zakupu.

W ramach usług dodatkowych eCarrefour.pl zapewnia utylizację starego sprzętu oraz realizację indywidualnych zamówień. Klienci sklepu internetowego Carrefour mają również możliwość skorzystania z usług ratalnych. W tym zakresie sieć obsługiwana jest przez Credit Agricole.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum