Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Carrefour uruchomił sklep franczyzowy w Ząbkach

Nowa placówka Carrefour express działała w podwarszawskich Ząbkach, przy ul. Batorego 32b. Sklep został otwarty 29 czerwca, ma 115 mkw. sali sprzedaży i 2 stanowiska kasowe, oferuje asortyment ok 3500 produktów w tym marki własne Carrefour oraz usługi dodatkowe: akceptację kart i płatniczych bonów, płatność rachunków w kasie oraz doładowanie telefonów. W sklepie znalazło zatrudnienie 8 osób.
Reklama

Do końca roku Carrefour zamierza otworzyć jeszcze 60 sklepów franczyzowych. Franczyzowa oferta Carrefoura jest skierowana do osób, które prowadzą lub chcą prowadzć sklepy o pow. sprzedaży od 100 do 400 mkw. Swoim partnerom franczyzowym Carrefour oferuje m.in. koncept handlowy, dostosowany do potrzeb sklepu asortyment, logistykę i informatykę, szkolenia, współfinansowanie inwestycji (sprzęt informatyczny i część wyposażenia), wsparcie handlowe przed otwarciem i w trakcie działania sklepu. Firma zamierza otwierać sklepy franczyzowe w dużych miastach na osiedlach mieszkaniowych, ale także w małych miejscowościach i na wsiach.

Ząbki to zagłębie handlu. Działają tu sklepy sieci Lidl, Kaufland, Sieć 34, Verdes, Żabka, Api oraz sklepy osiedlowe należące do prywatnych właścicieli. Kolejne sklepy powstają wraz z rozrastającymi się osiedlami mieszkaniowymi.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum